Dit kun je in de BAGViewer (zelf ook) controleren:
https://bagviewer.kadaster.nl
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=groenendael%203,%20n&resultOffset=0&objectId=0356200000009712&geometry.x=136163.744&geometry.y=449245.899&zoomlevel=6&detailsObjectId=0356010000039973
Dan zien we dat nummer 3 inderdaad niet meer bestaat: niet in BAG en ook niet op recente sat foto.
Je kunt dan zelf in een editor (bv JOSM) het gebouw en adres node verwijderen.
Ik doe dit even niet zodat je het zelf kunt doen / proberen?
@FrankOverman Dankjewel. Zo leer ik ook wat bij. Ik heb de gebouwen kunnen verwijderen: https://www.openstreetmap.org/changeset/92007678
Lachgast
(Luciën)
October 6, 2020, 8:42pm
8086
Aan de Santoriniweg 20 in Amsterdam gaan ze nu oude kunstgrasvelden uit elkaar halen en hergebruiken.
Kan het bouwwerk aldaar op de kaart gezet worden? Duizendmaal dank.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.41848/4.78782&layers=N
Nieuwbouw in Enumatil, Dorpsstraat 39A+B, De Klap 16b, plus geometriewijzingen De Klap 16a:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.21490&mlon=6.40560#map=18/53.21490/6.40560
Bedankt!
Lachgast
(Luciën)
October 7, 2020, 9:20am
8089
Nieuwbouw van Portaal aan de Oudegeinlaan 1-35 in Utrecht staat nog niet op de kaart.
Kan die worden toegevoegd?
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.06392/5.12392&layers=N
Namens de gebruikers van Woningnet, bedankt!
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92106684
En wat is er met dat gebouw daaronder: Oudegeinlaan 28-50
Verzoek voor Linne, nieuwbouw staat er nog niet op:
Gerststraat 2 t/m 24
Roggestraat 1 t/m 19 & 2 t/m 16
Alvast bedankt!
Lachgast
(Luciën)
October 7, 2020, 3:44pm
8094
Frank, dank! En wat je zegt, klopt!
De nieuwbouw daar is ook afgerond. Ik heb een terugmelding gedaan naar het kadaster, want de status is nog ‘Bouwvergunning verleend’. Maar misschien kun je er nu al iets mee?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06332&mlon=5.12363#map=19/52.06332/5.12363
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92127056
We kunnen ook gebouwen importeren die nog op vergunning staan: maar dan wel liefst met bevestiging dat er ook een gebouw gebouwd/gereed is.
Leo_Slager
(Leo Slager)
October 7, 2020, 11:08pm
8096
Achter Keulsebaan 503 is een nieuwe bedrijfshal ggebouwd.
https://www.openstreetmap.org/note/2376957#map=17/51.17488/6.02119&layers=N
Kan deze al geïmporteerd worden ?
Bij voorbaat Dank.
85Bas
October 8, 2020, 4:25pm
8098
Een mooi lijstje BAG-verzoeken in de omgeving Hardenberg. Alles bevestigd als in aanbouw of in gebruik.
Balkbrug
Pluimswijk 1
Bruchterveld
Hoopsteeweg 60 t/m 68 even
Wijkstraat 2 (adres)
Bergentheim
Van Roijensweg 14i
Van der Sluisstraat 26 , 29 t/m 49 oneven
Gramsbergen
De Maten 11, 13 , 18
Oldenhof 6i
De Winckelmaat 5, 5a
Hardenberg
Dille 2 t/m 10 , 22 t/m 30 even
Kervel 22 t/m 28 even, 25, 27
Kollergang 5 t/m 5p
Moonenlaan 186 t/m 192 even
De Opgang 4, 6
J.H. Prengerlaan 3 t/m 3e (en geometriewijzigingen in de buurt)
Tijm 13 t/m 23 oneven
Jan Weitkamplaan 4a , 4d
Kloosterhaar
Schoolstraat 27
Mariënberg
Zitgraven 11
Vuursteen 1 t/m 5 oneven
Sibculo
Gemeenteweg 2d
Slagharen
Spoelenstraat 5 t/m 11 even
Alvast bedankt!
Schrames 6 heeft momenteel wel een adres node maar het gebouw ontbreekt. In de BAG staat Bouwvergunning verleend, maar het huis is al bewoond.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.32483/5.99408