CJTmmr
(Kees-Jan)
August 24, 2020, 3:57pm
7861
Kun je aangeven welke huizen nu in aanbouw zijn?
Volgens BAG zijn alleen nog Bouwvergunningen Verleend.
Op de Satelietfoto (https://www.satellietdataportaal.nl/ ) van JUNI 2020 zie ik alleen duidelijk dat Lievingerveld 907 echt begonnen is.
Kon wel (ver)bouw op Lieving 44 en 61 updaten.
Verzoek BAG import voor nieuwe bioscoop filiaal in Roosendaal(was onbewust dat het op deze manier moest worden gewijzigd dus had het al zelf aangepast dus vraag ook of mijn veranderingen teruggezet kan worden). Nieuwstraat 4, 4701HS, Roosendaal.
Sander_H
(Sander H)
August 25, 2020, 12:40pm
7863
ardaduck:
Verzoek BAG import voor nieuwe bioscoop filiaal in Roosendaal(was onbewust dat het op deze manier moest worden gewijzigd dus had het al zelf aangepast dus vraag ook of mijn veranderingen teruggezet kan worden). Nieuwstraat 4, 4701HS, Roosendaal.
Is toegevoegd, volgende keer aub een OSM linkje erbij, dat zoekt gemakkelijker.
JeroenHoek
(Jeroen Hoek)
August 26, 2020, 3:47pm
7864
JeroenHoek
(Jeroen Hoek)
August 26, 2020, 3:53pm
7865
Leo_Slager
(Leo Slager)
August 27, 2020, 3:02pm
7868
Verzoeke import van de nieuwbouw huizen aan de Daalderweg te Zaandam.
https://www.openstreetmap.org/note/2324297#map=16/52.4279/4.7917
Bij voorbaat Dank.
Ik denk dat ze in de BAG nog under construction staan want niet te importeren met de laatste versie van de BAG-plugin.
Verzoek import pand Markelerbergpad (nr 1 t/m 1923) in Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UKYAZE?layers=N&m=
Pand is inmiddels klaar en bewoond.
Bij voorbaat dank!
Adressen staan in de BAG; pand nog niet (als gereed); kan helaas nog niet importeren.Heb een BAG terugmelding gedaan.
Verzoek BAG-import van een huis in een nieuwe woonwijk (De Del 4).
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/52.00047/5.95552
Alvast bedankt.
Sander_H
(Sander H)
August 29, 2020, 11:37am
7875
Alles wat niet op vergunning stond bijgewerkt.
Verwerkt.
Jvitegem
(Jvitegem)
August 29, 2020, 4:27pm
7876
Graag GAB import
Henri-Dunantstraat 1 t/m 17 (oneven) Sint Jansteen
Bouw is gestart
https://www.openstreetmap.org/way/842183008
Helaas nog in planning/constructiefase en daarom niet te importeren.
Graag een import van de nieuwe adressen Hertenlaan 12a-e in Huis ter Heide. Het betreft vijf voormalige munitiebunkers op basis Soesterberg (‘Eskimos’) https://www.openstreetmap.org/note/2329523#map=17/52.13184/5.25997&layers=N
CordeB
(Cor de Boer)
September 1, 2020, 6:51pm
7879
Import niet gelukt. Ik denk dat ze nog niet als voltooid in de BAG staan. Doe je zelf een terugmelding?