gedaan en ook nog eea in de omgeving meegenomen: Olgerweg 2a, (boxen); Kielerbocht 63-65; Egersundweg 11; Verl Bremenweg 1
*We zijn weer bij, als er niets overgeslagen was… *
gedaan en ook nog eea in de omgeving meegenomen: Olgerweg 2a, (boxen); Kielerbocht 63-65; Egersundweg 11; Verl Bremenweg 1
*We zijn weer bij, als er niets overgeslagen was… *
Mijn dank, CJTmmr.
AUB Roterij 10 weer importeren: vandaag ter plekke gekeken en staat toch echt een construction house:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71195&mlon=4.69279#map=19/51.71195/4.69279
Bedankt!
AUB Roterij 10 weer importeren: vandaag ter plekke gekeken en staat toch echt een construction house:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71195&mlon=4.69279#map=19/51.71195/4.69279
Staat weer terug via revert - dank voor oplettendheid…
Graag officiële import van nieuwe woning (met bijgebouw) Holterbergsestraat 2a Roosendaal
https://www.openstreetmap.org/changeset/88789589#map=19/51.55331/4.42851
BVD,
Eggie
Ha die importeurs/importeerders!
Ik zag dat de adrespunten van Westerblokker 125 A-H te Blokker wel op de kaart stonden, maar het gebouw zelf niet.
Kan die contour aangepast worden?
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.66070&lon=5.08676#map=19/52.66091/5.08646&layers=N
Iets verderop zit het winkelcentrum van Blokker (zonder Blokker). Het hoofdgebouw Westerblokker 113-115 is vorig jaar gerenoveerd. De omtrek is daardoor ietsje gewijzigd. Kan die gelijk ook worden meegenomen?
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.66070&lon=5.08676#map=19/52.66109/5.08835&layers=N
Super, bedankt!
groet!
Nieuwbouw Hanze Hogeschool: https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.23985/6.53256 BAG 0014100010923782
Graag importeren in Leek:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.17235/6.38020
Pand 0022100000014224 en 1969100050015280 en 1969100050014315
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.16411/6.39072
Pand 1969100050014608 en ID1969100050014607
Update nieuwbouw in de Hoven:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.15051/6.37754
Sintmapark Tolbert
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.16266/6.35941
Graag officiële import van nieuwe woning (met bijgebouw) Holterbergsestraat 2a Roosendaal
https://www.openstreetmap.org/changeset/88789589#map=19/51.55331/4.42851BVD,
Eggie
gelukt
Ha die importeurs/importeerders!
Westerblokker 125 A-H te Blokker wel op de kaart stonden, maar het gebouw zelf niet.
Kan die contour aangepast worden?
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.66070&lon=5.08676#map=19/52.66091/5.08646&layers=NHet hoofdgebouw Westerblokker 113-115 is vorig jaar gerenoveerd. De omtrek is daardoor ietsje gewijzigd. Kan die gelijk ook worden meegenomen?
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.66070&lon=5.08676#map=19/52.66109/5.08835&layers=N
125 gelukt
113-115 staat in BAG (nog??) ongewijzigd tov 2014; mogelijk kun je terugmelding doen?
bij nr 109 wel de gebouwcontour meegenomen (en een paar andere in de buurt)
CJTmmr, dank voor de grondige aanpak! Ik zal nog een studie maken van het winkelpand 113. Misschien betreft het toch een kleine overkapping.
Verzoek BAG-import voor:
Trivium 120, Etten-Leur
Bouw gestart
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.57117/4.66426
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=104883.64158075&geometry.y=398263.25981477&zoomlevel=7&objectId=0777100000205374
Bij voorbaat hartelijk dank!
Hallo allemaal,
Verder in Blokker:
Diverse uitbouwen aan de Kolenbergstraat (even zijde vooral, 38-64).
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.66440/5.08697&layers=N
Van nummer 30 heb ik een terugmelding gedaan.
Naast Wytemastraat 13 te Blokker een bijgebouwtje.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.66343/5.08989&layers=N
Kunnen die op de kaart gezet worden? Dank!
Nieuwbouw Hanze Hogeschool: https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.23985/6.53256 BAG 0014100010923782
m’n best gedaan… ingewikkelde panden daar…
Bij een vorige import zijn kennelijk de adressen niet meegekomen/vergeten.
Graag een her-import van de adressen aan de Platanenlaan in Sint Odiliënberg.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.13888/6.00723
Bij voorbaat Dank
Graag importeren in Leek:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.17235/6.38020
Pand 0022100000014224 en 1969100050015280 en 1969100050014315
Huis Oude Zuiderweg 1 A Leek / 0022100000009109 is inmiddels dan zeker gesloopt? -
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.16411/6.39072
Pand 1969100050014608 en ID1969100050014607Update nieuwbouw in de Hoven:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.15051/6.37754Sintmapark Tolbert
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.16266/6.35941
Meeste staat nog op bouwvergunning; alleen huisnummers erbij gezet. Panden volgen als BAG up-to-date is.
Ik gooi deze in de herhaling, want inmiddels heb ik een mededeling gehad dat de pandgeometrie van Kolenbergstraat 30 in de BAG is aangepast. Erg snel, al zeg ik het zelf.
Hallo allemaal,
Verder in Blokker:
Diverse uitbouwen aan de Kolenbergstraat (even zijde vooral, 38-64).
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.66440/5.08697&layers=NVan nummer 30 heb ik een terugmelding gedaan.
Naast Wytemastraat 13 te Blokker een bijgebouwtje.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.66343/5.08989&layers=NKunnen die op de kaart gezet worden? Dank!
Graag import van een bedrijfspand aan de Spaarnwouderweg 1123A-U in Vijfhuizen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.37294/4.70378
BVD,
Eggie
Moest even naar Breda en wat zien ik onderweg: aub import:
Geerstraat 1 Dorst (Zorgcomplex Dementie Ouderen)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58880&mlon=4.85892#map=17/51.58880/4.85892
Dit hele blok aub:
Amelandstraat Breda
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59529&mlon=4.81492#map=18/51.59529/4.81492
En dit stuk ook:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59500&mlon=4.81537#map=18/51.59500/4.81537
EDIT 7 Aug, nog wat meer:
Is zelfs al gereed en bewoond:
Vijftig Bunderweg 15 Dorst
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59622&mlon=4.85763#map=19/51.59622/4.85763
Met dank!
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.30948/5.91760
Staldijk 1a (hoogspanningshuis) en 1b en 1c (windmolens).