Huizen staan erop. Nr. 33 en 34 hebben start_date=2017 en building=construction.
Deze note kan worden opgelost met een bag-import
http://www.openstreetmap.org/note/555410#map=18/52.05640/5.29456&layers=N
tevens deze note:
http://www.openstreetmap.org/note/556711#map=19/51.94534/5.23755&layers=N
Deze note kan met een BAG import deels worden opgelost:
http://www.openstreetmap.org/note/556647#map=18/51.87022/5.29377
Er zijn meer nieuwe panden in die hoek.
Het eerste deel is opgelost.
Bijgewerkt. Aantal nieuw valt mee, vorige maand nog een update geweest daar. Meeste wat in BAG staat is gepland.
Tweede deel nu ook
Zwolle:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.51372/6.08818&layers=N Op het Katwolderplein wordt een groot complex gebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51472/6.08780&layers=N Panden missen adresnodes, pand net noord van de Rodetorenbrug heeft een andere vorm gekregen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51495/6.09131&layers=N Op het schiereiland is een groot complex gebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51603/6.08834&layers=N Bij de panden hier lijkt een en ander met de adresnodes niet goed te zijn.
's-Heerenbroek https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.53826/6.02266&layers=N
Van de Jan Pelleboerstraat zijn:
26 klaar
22 en 24 bijna klaar
12 bijna klaar
6 t/m 10 in bouw
2 en 4 klaar
5 in bouw
Zwolle:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.51372/6.08818&layers=N Op het Katwolderplein wordt een groot complex gebouwd
Staat er inmiddels op, hier komt een megabioscoop, en volgens mij een supermarkt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51472/6.08780&layers=N Panden missen adresnodes, pand net noord van de Rodetorenbrug heeft een andere vorm gekregen
Ontbrekende adresnodes toegevoegd en pandcontouren geupdate.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51495/6.09131&layers=N Op het schiereiland is een groot complex gebouwd
Kraanbolwerk staat erop
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.51603/6.08834&layers=N Bij de panden hier lijkt een en ander met de adresnodes niet goed te zijn.
Even opnieuw geïmporteerd, de oude adresnodes waren zonder postcode.
's-Heerenbroek https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.53826/6.02266&layers=N
Van de Jan Pelleboerstraat zijn:
26 klaar
22 en 24 bijna klaar
12 bijna klaar
6 t/m 10 in bouw
2 en 4 klaar
5 in bouw
Staan erop.
Commodoortje weer heel erg bedankt.
Middeldijk, ja, waar, Hattemerbroek? https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49053/6.00631&layers=N
Op de plek van nummer 27 en 25 is een compleet nieuwe boerderij gekomen, stallen, woonhuis alles is nieuw
Middeldijk, ja, waar, Hattemerbroek? https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49053/6.00631&layers=N
Op de plek van nummer 27 en 25 is een compleet nieuwe boerderij gekomen, stallen, woonhuis alles is nieuw
Update verricht
En ook deze keer weer bedankt!
Net ten zuiden van het station Rosmalen ligt in OSM een ‘construction’ gebied. De huizen zijn inmiddels gebouwd, hoewel nog niet bewoond. Als het BAG hiervan de data heeft, graag importeren. Alvast bedankt!
Net ten zuiden van het station Rosmalen ligt in OSM een ‘construction’ gebied. De huizen zijn inmiddels gebouwd, hoewel nog niet bewoond. Als het BAG hiervan de data heeft, graag importeren. Alvast bedankt!
Panden staan er inmiddels. Leg je zelf de wegen er tussen?
Ja, bedankt. Ik was inderdaad van plan de wegen (of nou ja, wegen, het zijn volgensmij merendeels voet- en fietspaden) zelf in te passen (al zijn die voor het grootste deel nog wel ‘construction’ - de randen liggen er, maar daartussenin moet nog.
Verzoek voor import pand Nieuwe Hemweg 11, Amsterdam.
Lokatie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=archangelkade&objectId=0363100012239989&geometry.x=119521.7472875&geometry.y=489670.7208375&zoomlevel=13&detailsObjectId=0363010012066242
Pand staat erop. Ik heb de bestaande BP Houthaven node samengevoegd met de adresnode uit BAG, het adres van beiden was gelijk.
Pand staat erop. Ik heb de bestaande BP Houthaven node samengevoegd met de adresnode uit BAG, het adres van beiden was gelijk.
Prima, dank je wel
Nog een verzoek: 2 panden aan Generatorstraat 6 en 10 in Amsterdam. Nr 6 is import over mijn handmatige schets heen.
Lokatie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=generatorstraat,%20amsterdam&objectId=0363100012242126&geometry.x=118556.9189875&geometry.y=489749.1040375&zoomlevel=13&detailsObjectId=0363010012079075