Graag een import van een nieuwe woning op
Laantje van Van Wissen 3, Voorschoten
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.11485/4.42907
B.v.d.
Jan
Graag een import van een nieuwe woning op
Laantje van Van Wissen 3, Voorschoten
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.11485/4.42907
B.v.d.
Jan
Verzoek import nieuw kantoor ING Bank: Bijlmerdreef 104-108, Frankemaheerd 1
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UNx0oE–?m=
Alvast dank!
gelukt!
Bijgebouw staat er nu bij
0405100001009722 lukt nog niet - staat in BAG nog op Bouwvergunning
gelukt
erbij gezet
Graag bag import
de Kuilen 4e Son en Breugel incl bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/way/7150932#map=17/51.52372/5.54211
en
een bijgebouw bij de Kuilen 1 Bag ID:0848100000021600
Dank weer, CJTmmr.
Dank voor de import. Ik zal Berkhouterweg in de gaten houden. Ik heb al een terugmelding gedaan. Zodra ik meer weet, plaats ik het hier.
Dan nog dit.
De schuurtjes achter Uitenboschstraat 81-125 te Alkmaar staan er niet helemaal correct op. Ik heb twee contour handmatig gerepareerd, maar ik zag er nog een paar en nu denk ik dat het handig is als ze vanuit de BAG worden geplaatst.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.62438/4.76206&layers=N
Wie o wie? Bij voorbaat dank!
Is via een omweg gelukt.
Schuurtjes mankeerde amper wat aan, maar toch bijgewerkt.
Staat er nu in
Gebouw staat erop.
Huisnummer Frankemaheerd 1 graag nog verplaatsen waar die ingang/staatnaambordje komt.
Is fietspad Abcoudepad tijdens de bouw ook begaanbaar?
Kees-Jan
Graag BAG reimport
Bij gebouw bij Meerven 10 Mariahout ID:1659100000002810
Schuur is “iets” groter geworden na verbouwing; verbouwing is klaar
https://www.openstreetmap.org/way/286235793#map=19/51.53638/5.55605
Wat was het probleem ?
Hoi allemaal,
Graag een import van het verbouwde wijkcentrum Overdie
Van Maerlantstraat 6-8 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.61876/4.74683&layers=N
Waarvoor dank!
Jan Westerhof:Verzoek import nieuw kantoor ING Bank: Bijlmerdreef 104-108, Frankemaheerd 1
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UNx0oE–?m=
Alvast dank!
Gebouw staat erop.
Huisnummer Frankemaheerd 1 graag nog verplaatsen waar die ingang/staatnaambordje komt.
Is fietspad Abcoudepad tijdens de bouw ook begaanbaar?Kees-Jan
Dank je.
Het Abcouderpad is al geruime tijd weer beschikbaar, en is als zodanig ingetekend.
Graag BAG import
Meerven 1z Mariahout
https://www.openstreetmap.org/node/2898839888
Lukt helaas niet wegens status bouwvergunning. Workaround werkte niet.
Hoi allemaal,
Graag een import van het verbouwde wijkcentrum Overdie
Van Maerlantstraat 6-8 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.61876/4.74683&layers=NWaarvoor dank!
Verwerkt.
Verzoek voor herimport: