Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83374459
Graag zelf dubbele adresnodes verwijderen; jij weet het best waar ze behoren.
Thanks! De zaken gaan goed daar, ik ben gisteren even wezen kijken en alles is in aanbouw (ook huizen aan de Grootveldlaan en de Abraham Heetveldlaan). De makelaar bevestigt ook dat alle huizen zijn verkocht.
Deze adressen zijn bekend via postcode.nl:
Baas de Zoetenlaan 12-26
3903 DM Veenendaal
Baas de Zoetenlaan 2-10
3911 HM Rhenen
Grootveldlaan 1-17 en 2-12 (meeste zijn huidige panden)
3903 DK Veenendaal
Abraham Heetveldlaan 1-11 en 2-12 (meeste zijn huidige panden)
3903 DC Veenendaal
Ook nog een woning in aanbouw gezien stukje verderop:
Brinkerweide 2
3911 RT Rhenen
Inmiddels al een en ander aangepast en toegevoegd op de kaart. Als de huizen er nog bij komen is het voorlopig weer compleet
De bouw van woningen in project Roosenhorst, Voorschoten schiet al lekker op.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11080/4.43072&layers=N
Graag import van de woningen aan de
Bosrandlaan
Boomgaard
Roosenhorstlaan(Aan de woningen langs de Kniplaan (Het Lint) wordt nog niet gebouwd.)
B.v.d.
Jan
Graag import van bedrijfshal https://www.openstreetmap.org/changeset/83370624#map=17/52.40446/4.73652
Kaapstadweg B3 te A’damBVD,
Eggie
Graag bag import van nieuwe schuur
Brouwerskampweg 17, Son BAG ID 0848100000020486
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=17/51.53223/5.44384
Pand is al in gebruik
Molenheideweg 9, Son oude huis is gesloopt en wordt nu herbouwd
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=19/51.52046/5.43480
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83374931
en
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83374996
Graag BAG import
Molenheidweg 5, Best
Oudebaan 27, Best
en alle bij gebouwen
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=18/51.51885/5.43051
Sander H: West Erop:Graag import van nieuwe panden aan de Baas de Zoetenlaan in Rhenen/Veenendaal:
Locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00369/5.54715
De paar panden die in aanbouw zijn meegenomen, mocht je de paar die nog op vergunning staan ook willen, even de huisnummers aangeven, dan doen we die ook.
Thanks! De zaken gaan goed daar, ik ben gisteren even wezen kijken en alles is in aanbouw (ook huizen aan de Grootveldlaan en de Abraham Heetveldlaan). De makelaar bevestigt ook dat alle huizen zijn verkocht.
Deze adressen zijn bekend via postcode.nl:
Baas de Zoetenlaan 12-26
3903 DM VeenendaalBaas de Zoetenlaan 2-10
3911 HM RhenenGrootveldlaan 1-17 en 2-12 (meeste zijn huidige panden)
3903 DK VeenendaalAbraham Heetveldlaan 1-11 en 2-12 (meeste zijn huidige panden)
3903 DC VeenendaalOok nog een woning in aanbouw gezien stukje verderop:
Brinkerweide 2
3911 RT RhenenInmiddels al een en ander aangepast en toegevoegd op de kaart. Als de huizen er nog bij komen is het voorlopig weer compleet
Graag BAG import
Molenheidweg 5, Best
Oudebaan 27, Best
en alle bij gebouwen
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=18/51.51885/5.43051
Verwerkt
Bag import
Bij gebouwen bij Soniuswijk 17 , Son en breugel
Alleen ik zie in de BAG 2 gebouwen die elkaar overlappen…
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=17/51.52557/5.45999
Bag import
Bij gebouwen bij Soniuswijk 17 , Son en breugel
Alleen ik zie in de BAG 2 gebouwen die elkaar overlappen…
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=17/51.52557/5.45999
Ik heb het omhullende gebouw geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83388654
Graag 2 woonschepen importeren:
Zwolle
Pletterstraat nr. 20 en 22
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=203186.70781465&geometry.y=503067.36068878&zoomlevel=6&objectId=0193020000003209&detailsObjectId=0193020000003209
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.51338/6.09724&layers=N
Graag 2 woonschepen importeren:
Zwolle
Pletterstraat nr. 20 en 22https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=203186.70781465&geometry.y=503067.36068878&zoomlevel=6&objectId=0193020000003209&detailsObjectId=0193020000003209
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.51338/6.09724&layers=N
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83391446
Misschien kun je zelf de outline van de BAG-ligplaatsen aanpassen aan die van de schepen?
Dank je, dat is snel
En ja, ik geloof dat de echte ligplaats iets afwijkt van de BAG.
Nieuwbouw bedrijfspand gespot, gaarne import.
Valeton 21, Zaltbommel
https://osm.org/go/0EvO_kySZ?m=
Alvast bedankt!
Graag een BAG import van een 4-tal panden op de Kerkvaart in Mijdrecht:
https://www.openstreetmap.org/search?whereami=1&query=52.20868%2C4.86577#map=18/52.20868/4.86577
Graag ook een BAG aanpassing van de het volgende pand, het is inmiddels verbouwd:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20841/4.86732
Alvast bedankt!
BAG import verzoeken:
Survey/in gebruik
0416100000248571 bij Noordeinde 23 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66765&mlon=4.78495#map=19/52.66765/4.78495
Survey/bouw gestart
Voorburggracht 220 A 1 t/m 224 Zuid Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69544&mlon=4.80797#map=17/52.69544/4.80797
Opnieuw
Vronermeerweg 1A Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67163&mlon=4.78553#map=18/52.67163/4.78553
Survey/in gebruik
Berrie 8 A Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70258&mlon=4.78048#map=17/52.70258/4.78048
Mijn dank!
Graag import school in Tiel:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.86874&mlon=5.40223#map=17/51.86874/5.40223&layers=N
https://www.openstreetmap.org/note/2155105#map=17/51.86874/5.40357&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=tiel&resultOffset=0&objectId=0281100000068534&geometry.x=156052.41559086&geometry.y=431091.58070457&zoomlevel=6&detailsObjectId=
En graag import winkelcentrum Tiel, al zichtbaar op satellietdataportaal:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.87901&mlon=5.41996#map=17/51.87901/5.41996&layers=N
https://www.openstreetmap.org/note/2155105#map=17/51.87901/5.42130&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=tiel&resultOffset=0&objectId=0281100000068218&geometry.x=157072.66121586&geometry.y=432198.72039207&zoomlevel=5&detailsObjectId=
Bij voorbaat dank en prettige paasdagen
Nieuwbouw bedrijfspand gespot, gaarne import.
Valeton 21, Zaltbommel
https://osm.org/go/0EvO_kySZ?m=Alvast bedankt!
Graag een BAG import van een 4-tal panden op de Kerkvaart in Mijdrecht:
https://www.openstreetmap.org/search?whereami=1&query=52.20868%2C4.86577#map=18/52.20868/4.86577Graag ook een BAG aanpassing van de het volgende pand, het is inmiddels verbouwd:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20841/4.86732Alvast bedankt!
BAG import verzoeken:
Survey/in gebruik
0416100000248571 bij Noordeinde 23 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66765&mlon=4.78495#map=19/52.66765/4.78495Survey/bouw gestart
Voorburggracht 220 A 1 t/m 224 Zuid Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69544&mlon=4.80797#map=17/52.69544/4.80797Opnieuw
Vronermeerweg 1A Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67163&mlon=4.78553#map=18/52.67163/4.78553Survey/in gebruik
Berrie 8 A Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70258&mlon=4.78048#map=17/52.70258/4.78048Mijn dank!