Verzoek import nieuw schoolgebouw te Bedum, De Vlijt 16.
Geïmporteerd
Die moet nog even wachten, momenteel wil de BAG plugin bouwvergunning verleend niet importeren.
Gelukkig doet de eerdere versie van de BAG-plugin het nog wel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=81020965
Verzoek import nieuwe sporthal/woningen in de Wijert, Groningen: https://osm.org/go/0GXMyuXj4–?layers=N&m=
Wederom dank, Martin.
Verzoek import nieuwe sporthal/woningen in de Wijert, Groningen: https://osm.org/go/0GXMyuXj4–?layers=N&m=
Woning Sneephof 1, Den Haag staat er ook.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06525/4.40514
Graag een import.
B.v.d.
Jan
Graag een import van Parkweg 8 in Harderwijk, bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.33995/5.62886
Rossinirode 9 in Zoetermeer heeft een uitbouw gekregen, zou iemand een import kunnen doen?
Woning Sneephof 1, Den Haag staat er ook.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06525/4.40514Graag een import.
B.v.d.Jan
Graag een import van Parkweg 8 in Harderwijk, bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.33995/5.62886
Rossinirode 9 in Zoetermeer heeft een uitbouw gekregen, zou iemand een import kunnen doen?
Uitgewaaid in Den Helder: graag import van nieuwbouw aan de Spoorstraat 5a t/m 9a en Stationstraat 16-20.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.95905/4.76119
De huisnummers van Delftseschans 3 t/m 13 oneven stonden op de verkeerde plek, is inmiddels aangepast door Gemeente Nieuwegein:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=134837.39&geometry.y=447840.99&zoomlevel=7
Kan dit opnieuw geïmporteerd worden? Of werkt dat anders?
Hallo allemaal,
Achter Zuiderdracht 3 te Oosterblokker staan sinds 1988/1992 enkele kassen, die nog niet op Openstreetmap staan.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65985/5.10845&layers=N
Kunnen die worden geïmporteerd? Ik zag geen sloopvergunning staan in de BAG dus ik ga ervanuit dat ze er gewoon nooit op zijn gezet.
Dank!
Jillis Eikelenboom:Graag een import van Troosterhof 35 Utrecht https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10651/5.13623
en van de ontbrekende adressen aan o.a. de Kapteynlaan in het nieuwe winkelpand daar in de buurt https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10699/5.13533Ik heb met drie pandjes wat gedaan, de adressen heb ik me nog niet aan gewaagd, dat is een echte bende daar… kom ik later op terug.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80653416
Ik heb een achttal terugmeldingen gedaan vanwege dubbel uitgegeven huisnummers en kreeg dit als algemene reactie per mail (heb indruk gemaakt denk ik): ‘betreffende objecten hebben de status gevormd, wat impliceert dat ze nog niet gereed zijn. Zodra de objecten gereed zijn, dan worden de “oude” huisnummers ingetrokken. (…) Van de buiteninspecteur hebben wij begrepen dat de objecten nog niet gereed zijn.’
Alle meldingen zijn daarmee gesloten.
De oude objecten met de dubbele huisnummers hebben nog status ‘in gebruik’. Het is dus wachten op groen licht van de buiteninspectie van de gemeente Utrecht.
Graag import te Groningen:
- bijgebouw school aan de Onnemaheerd (geen huisnr); reeds in gebruik
- nieuwbouw pand Onnemaheerd 6-1 t/m 6-24
Uitgewaaid in Den Helder: graag import van nieuwbouw aan de Spoorstraat 5a t/m 9a en Stationstraat 16-20.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.95905/4.76119
De huisnummers van Delftseschans 3 t/m 13 oneven stonden op de verkeerde plek, is inmiddels aangepast door Gemeente Nieuwegein:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=134837.39&geometry.y=447840.99&zoomlevel=7Kan dit opnieuw geïmporteerd worden? Of werkt dat anders?
Het werkt anders, maar toch gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=81188404