Tijdens middagwandeling gespot, 2 bedrijfspanden inmiddels gebouwd.
Gaarne BAG-import: De Iepenwei 8 en 10 te Geldermalsen. https://osm.org/go/0EvwL1qCF-?layers=N&m=
Er lijkt iets geks aan de hand met telkens 2 adressen per ‘pand’. In BAG liggen er twee adressen op elkaar. In iD word ik daar ook voor gewaarschuwd. Maar als ik iets wil doen met de nodes (bv uit elkaar slepen) versmelten ze tot één (twee adresnummers in een node bv 45;43).
Suggesties???
Tsja, de BAG-import importeert de adressen en de panden. De precieze plaats van de adresnodes in BAG behoeven zeker niet de locaties van de betreffende panden te zijn (of de voordeur?)
Als je in JOSM ver inzoomt zie je dat de nodes niet precies op elkaar liggen maar een (heel) klein beetje verschoven.
Je zult, als je daar behoefte aan hebt, zelf aan de slag moeten
Graag herimport van de sporthal aan de Zwolsestraat 65 in Raalte Een startende mapper heeft alles opnieuw ingetekend. Op oudere kaartuitgaven staat de sporthal gewoon. Nu was het als nieuw vlak leisure=sports_centre opnieuw ingetekend en de BAG gegevens verwijderd. Alle mutaties zijn wat lastig bij te houden om te valideren gezien het tempo van nieuwe toevoegingen.
De toevoerweg Nieuwe Deventerweg klopt volgens mij ook niet, want op satallietdataportaal loopt die niet door naar de parkeerplaats vanaf de rotonde. Wellicht weet iemand hoe het nu wel zit?