BAG-import verzoek voor:
Sonate 97 t/m 127 Sliedrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83033/4.74050
Bij vorbaat dank!
BAG-import verzoek voor:
Sonate 97 t/m 127 Sliedrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83033/4.74050
Bij vorbaat dank!
BAG-import verzoek voor:
Monteverdistraat 2 t/m 20 Sliedrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83120/4.73868
Bij voorbaat dank!
BAG-import verzoek voor:
Rondo 350 t/m 370 Sliedrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83098/4.74006
Bij voorbaat dank!
In navolging van mijn eerdere verzoek voor het Westelijk Havengebied in Amsterdam de volgende locaties graag importeren, mits dit de juiste procedure zou zijn. Ik heb recente satellietbeelden bekeken en deze locaties zijn bebouwd of in aanbouw.
Basisweg 62, Amsterdam (terreinindeling met bebouwing veranderd)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.39379/4.81600&layers=N
Basisweg 68, Amsterdam (bouw reeds voltooid)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.39466/4.81122&layers=N
Diepen 11 (reeds voltooid)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.39117/4.80765&layers=N
Theemsweg 14
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38954/4.81630&layers=N
Oceanenweg rondom 22 (12 opslagtorens)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=16/52.4087/4.7694&layers=N
Oceanenweg 19A
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=16/52.4110/4.7693&layers=N
Galwin 1 (gerealiseerd, 3 (bouw aangevangen) en Galwin 5 (gerealiseerd)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.39629/4.79912&layers=N
Pelerin, achter 1
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.38972/4.80089&layers=N
BAG-import verzoek voor:
Kerkeplaat 4 en 11 in Dordrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.82085/4.70771
Thanks.
Verwerkt.
Verwerkt
Verwerkt
BAG import verzoek
Opnieuw
Duinpoort 3 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54560&mlon=4.65743#map=19/52.54560/4.65743
Opnieuw
Geversweg 1 b Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54871&mlon=4.65664#map=19/52.54871/4.65664
0383100000045443 bij Lavendellint 1 Limmen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57241&mlon=4.68658#map=19/52.57241/4.68658
In gebruik
Hoogeweg 47 a Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58649&mlon=4.69472#map=19/52.58649/4.69472
Mijn dank.
Sander, mooi werk!
Het enige is dat de 12 opslagtorens als kring (lijn) zijn geïmporteerd en niet als cirkelvlak (shape). Ligt dat aan BAG of is er iets misgegaan in de import?
Deze stonden grotendeels al op de kaart, maar zonder building tag, dus die paar die ik had gecorrigeerd had ik ook zonder building weer opgeslagen. Heb deze nu toegevoegd waardoor deze nu ook gerendered wordt.
Deze import aub:
Schoolstraat 48 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53902&mlon=5.17960#map=19/51.53902/5.17960&layers=N
EDIT: in Dongen: 3 (verticale) rijen nieuwe woningen:
Onkelsticht Dongen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63677&mlon=4.93638#map=18/51.63677/4.93638&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63663&mlon=4.93660#map=18/51.63663/4.93660&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63642&mlon=4.93706#map=18/51.63642/4.93706&layers=N
Rijtje van 4:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63717&mlon=4.93694#map=18/51.63717/4.93694&layers=N
Met dank weer!
In Burgum is vandaag begonnen met de bouw van een nieuwe sporthal nadat de oude twee jaar geleden is afgebrand. Graag import:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.19886/5.98093&layers=N
BAG import verzoek
Bouw gestart:
Thomas Malthusweg 2 Zwaag
Jelle Zijlstraweg 86 t/m 104 Zwaag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68050&mlon=5.07831#map=17/52.68050/5.07831
Mijn dank!
BAG import verzoek
Nieuwe school:
t.h.v. Havikstraat 3 te Sittard
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.00596/5.84632
Alvast bedankt!
Vakantiepark “de Pier Uden”
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.66706/5.57492
zijn een aantal adressen bij gekomen.
bvd.
John
Verzoek nieuwbouw Reitdiep fase 3 Groningen. https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.23856/6.51601 Bouw gaat zeer snel nu
Nieuwbouw Demcon. Graag importeren aub. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.23837&mlon=6.84663#map=18/52.23837/6.84663&layers=N
Alvast bedankt!
Graag hernieuwde import Bert Haanstraakade. Een deel is door startende mapper al ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/changeset/74192429#map=19/52.35487/5.00480
BVD,
Eggie
BAG import verzoek
Zie ook uitbreiding winkelcentrum ernaast/ Schaperstraat / opnieuw plaatsen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69648&mlon=5.23422#map=19/52.69648/5.23422
Heb het winkelcentrum geïmporteerd
Veel meldingingen over onjuiste winkeltags etc.
Dit dien je zelf aub op te lossen…
Martin