Kan ik me voorstellen na €0,26 alleen al op deze pagina. Goed bezig.
Graag BAG import van een pand op de Houthavenkade Amsterdam;
https://www.openstreetmap.org/note/1162880#map=19/52.39567/4.87956&layers=N
BAG-verzoeken
Bouw gestart:
Gouwstraat 1 Spierdijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65526&mlon=4.94910#map=17/52.65526/4.94910&layers=N
Opnieuw plaatsen?:
Noord-Spierdijkerweg 177 Spierdijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65615&mlon=4.94919#map=17/52.65615/4.94919&layers=N
Opnieuw plaatsen:
1598100000026227 bij Noord-Spierdijkerweg 179 Spierdijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65632&mlon=4.95281#map=17/52.65632/4.95281&layers=N
Nieuwbouw opgeleverd:
1598100000026356 bij Vredemakersweg 4 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62367&mlon=4.97254#map=17/52.62367/4.97254&layers=N
Dank u.
BAG-verzoek
Adressen:
Dulleweg 4 t/m 4M Broek op Langedijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67843&mlon=4.79603#map=19/52.67843/4.79603
Opnieuw plaatsen
Nijverheidsweg 7 Medemblik
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76665&mlon=5.09310#map=18/52.76665/5.09310
Nieuwbouw gestart:
Koningsbrink 2 t/m 86 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89551&mlon=4.75904#map=19/52.89551/4.75904
Dank u wel!
AUB import in Tilburg:
Spaubeekstraat 103 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58046&mlon=4.97336#map=18/51.58046/4.97336
Edit: please re-import deze 2:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.37970&mlon=5.35448#map=19/51.37970/5.35448
En deze nieuwe importeren aub:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.37857&mlon=5.35346#map=19/51.37857/5.35346
Sloop gebouw is al verwijderd.
En deze 2 nieuwe importeren aub:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.37771&mlon=5.35622#map=18/51.37771/5.35622
Met dank!
Ah, BAG is opgedateerd en we kunnen deze oplossen:
https://www.openstreetmap.org/note/1572523#map=19/51.42039/5.37019&layers=N
AUB importeren deze rij:
't Stoom 10 A - 12 D Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.42060&mlon=5.37014#map=19/51.42060/5.37014
Met dank!
Ik loop wat dingen na en mis deze zie ik nu:
Luikens 8 Esbeek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.46460&mlon=5.13478#map=19/51.46460/5.13478
Als deze alsnog geïmporteerd kan worden aub
En ook deze nieuwe aub:
Neterselsedijk 35 Lage Mierde
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40563&mlon=5.18571#map=18/51.40563/5.18571
En deze graag opnieuw:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.52769&mlon=5.16647#map=18/51.52769/5.16647
Met dank!
Graag import van de Zilverschoonlaan 1 en Guldenroedelaan 16 te Amstelveen
dan staan alle woningen van Westwijk Zuid Oost er ook weer op.
Alvast hartelijk bedankt.
BAG verzoek voor Foarwei 257a Kolummerzwaag.
Het pand is bijna gereed.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.26074/6.04952
alvast vriendelijk dank
Constatering vanochtend: bouw bezig van bedrijfspand.
Binnenkamp 11, Hedel
https://osm.org/go/0EvL_WzpA?layers=N&m=
Gaarne BAG-import, alvast bedankt!
Lariksplantsoen en omgeving te Beverwijk: Pand id 0375100000456695 (en aanpalende, dat hele blok is bouw vorige week gestart)
De Olmenstraat wordt hernoemd in Lariksplantsoen.
Gedaan!
Op de volgende plaats word een tankstation gebouwd:
52.061677, 6.624224
(Bedrijventerein Laarberg in Groenlo).
Gedaan!
Gedaan!
Bij de laatste set was het huisnummer dubbel vermeld; ik heb er een niet geïmporteerd.
Opgezocht.
Gaarne de volgende keer een marker meezenden:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.27741&mlon=4.83501#map=19/52.27741/4.83501
Gedaan!
Gedaan!
Een forse ombouw!
Er is / wordt ook nog gesloopt.
Ik heb e.e.a. naar inzicht aangepast (geïmporteerd, gesloopt, gedupliceerde huisnummers verwijderd)
Gaarne checken en eventueel terugmelden!