Geïmporteerd
Geïmporteerd
Graag import van de adresnodes van gebouw “The Dam” in Amsterdam Sloterdijk. Het pand zelf staat wel op de kaart, maar de adresnodes niet.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=117933.78218324&geometry.y=489209.38894348&zoomlevel=5&objectId=0363100012165195&detailsObjectId=
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.38999/4.84213
Alvast bedankt.
Bedankt, Dick.
AUB een paar blokken importeren:
Laan van KVL 41-51 en 59-61 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58245&mlon=5.18564#map=18/51.58245/5.18564
De rest zag ik ter plekke nog niet als ‘bouw gestart’.
Met dank!
Graag BAG import van
Achterambachtseweg 47 A Hendrik-Ido-Ambacht Het staat nog op Bouwvergunning, maar in het echt staat het er ook al.
https://www.openstreetmap.org/note/1193518#map=18/51.85092/4.62572&layers=N
BVD
Eggie
EDIT…en tevens van de dit nieuwbouwwijkje aan de onderdijkserijweg in Zwijndrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81415/4.64751
Ook dit vierkant is nu compleet in aanbouw: aub import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67429&mlon=5.03479#map=17/51.67429/5.03479
Bedankt weer!
Graag import appartementencomplexen in aanbouw te Groningen:
- Friesestraatweg 143-173 (en veel subnummers)
- twee gebouwen Molukkenstraat: 192 t/m 194s resp. 196 t/m 198w
Nieuw in aanbouw, Waterstaete 8 Zwaanshoek: https://www.openstreetmap.org/search?query=waterstaete#map=19/52.31672/4.63261&layers=N
In aanbouw: Mastkade 1-23: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.34804/4.62714&layers=N
EDIT:
Nog eentje:
Piet Heinstraat 87 t/m 167 Lisse: https://www.openstreetmap.org/search?query=hillegom#map=18/52.26077/4.56864&layers=N
Een wat grotere in Hillegom:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.28816/4.59071&layers=N
Ringvaartlaan 39 tm 53
Loshaven 2 tm 38
Beekoever 1 tm 25
Dijkoever 1 tm 55
Mortelhof 1 tm 8
BAG-verzoek
Survey / nieuwbouw gestart:
Vossenstaartpad 2 t/m 16 en 1 t/m 15 Heerhugowaard
Dotterbloem erf 2 t/ m 24 en 1 t/m 29 Heerhugowaard
Vossenstaartpad 17 t/m 39 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67139&mlon=4.87005#map=17/52.67139/4.87005
Dank u wel!
Kan hier ook naar nieuwe bebouwing gekeken worden, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23043/5.03951 De oude gebouwen zijn verdwenen, er ligt wel een nette gehekte oprijlaan, maar t BAG laat geen gebouw zien ? Wel de gebouwen van de nieuwe, buiten de straten, nog niet zichtbare en noordelijker gelegen woonwijk.
Adresnodes geïmporteerd
Ik heb alles wat als bouw gestart staat, geïmporteerd. Het wordt lastig om ook daar nog een keuze in te gaan maken. En de kans is groot dat als je een keuze maakt, de rest toch in een soort automatische import geïmporteerd wordt.
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd