Staat er inmiddels op, lokale kennis ivm parkeermogelijkheden dienen nog te worden opgelost.
Dank je wel!
Hier in Oisterwijk missen we nog 1 huis, en is al af zelfs:
Laan van KVL 7 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.58132/5.18458
Bedankt!
Oh, nog 1:
Wim van Baaststraat 15
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57887&mlon=5.16745#map=19/51.57887/5.16745
Oh2, en nog 1:
Streepstraat 1c Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57351&mlon=5.13904#map=18/51.57351/5.13904
Hier in Oisterwijk missen we nog 1 huis (…) Oh, nog 1 (…) Oh2, en nog 1
Gedaan.
Zou iemand deze aanvraag voor een BAG-import vanuit een note kunnen behandelen? Bvd!
https://www.openstreetmap.org/note/607072#map=18/51.57223/4.80629&layers=N
Graag officiële update vanuit de BAG van deze nieuwe schuur. 'k Had 'm al zelf ingetekend, maar zie dat hij nu toch al in de BAG staat. De oude schuur heb ik al gesloopt.
Naast Witboomkil 5, Werkendam…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78736/4.79496
BVD
Eggie
Zou iemand deze aanvraag voor een BAG-import vanuit een note kunnen behandelen? Bvd!
https://www.openstreetmap.org/note/607072#map=18/51.57223/4.80629&layers=N
Ik zie niet echt BAG updates in die gebied. Sommige adressen liggen op een iets andere positie, maar denk niet dat dat bedoeld wordt.
Graag officiële update vanuit de BAG van deze nieuwe schuur. 'k Had 'm al zelf ingetekend, maar zie dat hij nu toch al in de BAG staat. De oude schuur heb ik al gesloopt.
Naast Witboomkil 5, Werkendam…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78736/4.79496
BVD
Eggie
Staat er op, maar moet nog wel ingemeten worden zo te zien, want uitlijning lijkt nog niet helemaal OK.
Graag deze 4 grote jongens importeren: vandaag langs gefietst en ze zijn al aardig bezig:
Koningsoord, Berkel Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58663&mlon=5.13542#map=17/51.58663/5.13542
Met dank !
Graag deze 4 grote jongens importeren: vandaag langs gefietst en ze zijn al aardig bezig:
Koningsoord, Berkel Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58663&mlon=5.13542#map=17/51.58663/5.13542
Met dank !
Staan er op.
Sander bedankt… de schuur ligt nu volgens de Bgt uitgelijnd.
Graag wat import te Meerstad:
- herimport verbouwde school Meeroeverslaan 312
- waterwoningen De Overtoom 39, De Overtoom 31 en Watering 12 (enkel deze drie liggen er nu)
- woning Watering 11 (adresnode staat er al)
Verzoekje: https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.23993/6.51790 schoolgebouw aan de joeswerd 2 is al sinds 2016 in gebruik, maar staat nog op bouwvergunning.
Graag wat import te Meerstad:
- herimport verbouwde school Meeroeverslaan 312
- waterwoningen De Overtoom 39, De Overtoom 31 en Watering 12 (enkel deze drie liggen er nu)
- woning Watering 11 (adresnode staat er al)
Staan erin
Verzoekje: https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.23993/6.51790 schoolgebouw aan de joeswerd 2 is al sinds 2016 in gebruik, maar staat nog op bouwvergunning.
Ik kon alleen een Joeswerd 20 +22 vinden, die heb ik geïmporteerd. Als die niet gewenst is, verwijderen
Verzoek (her)import adressen Maanhof in Driemond / Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6WEn9pZ–?m=
Bedankt Dick.
Verzoek (her)import adressen Maanhof in Driemond / Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6WEn9pZ–?m=
Geïmporteerd, de panden, die nog op bouwvergunning staan, niet geïmporteerd. Wil je die wel, even seintje geven.
Verzoek (her)import adressen Maanhof in Driemond / Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6WEn9pZ–?m=
Enkele huisnummers/panden geimporteerd die op de luchtfoto duidelijk aanwezig zijn. Als je andere nummers wilt moet je dat maar even aangeven.
Geïmporteerd, de panden, die nog op bouwvergunning staan, niet geïmporteerd. Wil je die wel, even seintje geven.
Dat verklaart een en ander. Nog een paar extra erbij gezet dus