BAG Verzoek:
Apeldoorn, Hoofdstraat 50b plaatsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21280/5.96468
tbv nieuwe locatie Kruidvat winkel per 18-7
Borishag
BAG update:
Omslag 37 t/m 44, Meppel - Deze huizen zijn af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70912&mlon=6.17413#map=19/52.70912/6.17413
Degel 2 en 4, Meppel - Deze huizen zijn ook af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70585&mlon=6.17695#map=19/52.70585/6.17695
Klipper 39, Meppel - Is ook af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67750&mlon=6.17874#map=19/52.67750/6.17874
Spiegel 2, Meppel - Dit pand staat er al een half jaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67790&mlon=6.17113#map=19/52.67790/6.17113
Botter 1 t/m 29, Meppel - Word gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68005&mlon=6.17886#map=18/52.68005/6.17886
Botter 21 t/m 49, Meppel - Gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67904&mlon=6.17963#map=18/52.67904/6.17963
Havixhorst 15; 17; 19, Meppel - Gebouwd
Havixhorst 27, Meppel - Word gebouwd
Havixhorst 33; 35; 37, Meppel - Gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67908&mlon=6.18096#map=18/52.67908/6.18096
Schoener, Meppel - Word ook gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67597&mlon=6.18163#map=18/52.67597/6.18163
Geïmporteerd en geüpdate.
Huizen die af zijn zetten we toch zelf op ‘af’, bv door de tags dmv JOSM op te dateren?
Dat is iig wat ik doe als ik rondrij en ik zie weer een bld in het rood dat af blijkt te zijn:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=62191
Als een gebouw van status veranderd is kan bijvoorbeeld ook de inmeting plaatsgevonden hebben en daarmee de outline (licht) gewijzigd.
Een (her)import fixt dat automatisch.
BAG verzoek:
Enschede, Transportcentrum 33. Huuskes logistiek centrum, nieuw pand is inmiddels in gebruik.
Objectinformatie Brw Twente:
BAG verzoek:
Enschede, Transportcentrum 33. Huuskes logistiek centrum, nieuw pand is inmiddels in gebruik.
We gaan er naar kijken.
Is het deze locatie?
(Stille hint: het wordt bijzonder gewaardeerd de locatie mee te zenden in het verzoek )
HenkL
(Henk L)
May 23, 2018, 10:02pm
4294
Graag import in Meerstad:
BAG-verzoeken
Nieuwbouw bedrijfspand / bouw gestart / bijna klaar
Netwerkweg 51 Amsterdam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.41229&mlon=4.87944#map=17/52.41229/4.87944
Nieuwbouw gestart / eigen waarneming / woningen half klaar.
Ambachtsweg 26 t/m 58 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59167&mlon=4.70503#map=18/52.59167/4.70503
Dank u.
JeroenK88
(JeroenK88)
May 24, 2018, 3:00pm
4298
85Bas
May 24, 2018, 4:08pm
4299
Wie kan voor mij (en natuurlijk de hele gemeenschap) een update doen van:
Balkbrug:
Deze wijk
Pluimswijk
Bruchterveld:
Juffrouw Schefferstraat 36
Kerkweg 1
Kuilenweg 36a
Gramsbergen:
Garstlanden
Dedemsvaart:
Bransveen (…werf)
Langewijk 43, 43a,b, 45, 45a,b en Marijkestraat 28
Moerheimstraat 71b,c,d
Van Barneveldstraat 1, 3
Van Sandickstraat 2, 13, 15
Zuiderboslaan 3, 13, 32
Hardenberg:
Broeklanden
Van Foreestallee
Hessenweg 31, 31i
Hoogenweg 5, 5a,b, 47a,b
+ indien nodig deze wijk
Kloosterhaar:
Dorpsstraat 66a,b
Meerstal 23, 25
Mariënberg:
Dit wijkje
Het kan zijn dat je conflicten tegenkomt met gebouwen die ik in een onbezonnen verleden handmatig heb ingetekend, excuses.
Alvast bedankt!
Sander_H
(Sander H)
May 24, 2018, 5:58pm
4300
Staan er op.
Je bent niet erg specifiek. In BAG staat het meeste nog op vergunning. Verwijder maar wat teveel is.