Gedaan. Volgens de BAG is het laatste gebouw fors ‘gekrompen’ klopt dat?
Ja, klopt: ik fietste er langs en zag dat het af was, en tot mijn verbazing ook een stuk kleiner.
Maar bleek al goed op de juiste grootte te staan in BAG.
Ik zie nu dat dit bld ook opnieuw imported is:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61828&mlon=5.07454#map=18/51.61828/5.07454
Had ik net weggehaald
Ik constateerde gisteren ter plekke dat dit bld, Kasteellaan nr25, weg is en dat er een nieuw nr25 staat:
die is met de hand ingevoerd (dus geen BAG import), want staat niet correct in BAG:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61791&mlon=5.07488#map=18/51.61791/5.07488
Op deze BAG fout heb ik vanochtend melding van gemaakt:
Nummer: BAG00024608
Geregistreerd op: 28-04-2018 11:25
Dit is toch een goede manier van handelen door mij?
JeroenK88
(JeroenK88)
April 28, 2018, 1:59pm
4165
Als ze er in het echt wel zijn en niet in de BAG dan kan je het natuurlijk mappen. Misschien een terugmelding aan de BAG? Via https://verbeterdekaart.kadaster.nl .
eggie
(Eggie)
April 29, 2018, 9:13am
4167
Graag update van deze basisschool in Riel …Goirleseweg 3 Riel De school is aangegeven, maar het nieuwe gebouw ontbreekt nog.
Bouwjaar 2017 volgens de BAG
https://www.openstreetmap.org/changeset/58520973#map=19/51.52461/5.02506
dvdhoven
(D van den Hoven)
April 29, 2018, 9:44am
4168
Staat erin. De oude adresnode heb ik opgeruimd, adresnummer kwam niet met BAG overeen. School tags overgenomen op de nieuwe adresnode.
eggie
(Eggie)
April 30, 2018, 7:36am
4171
Hier in Houtakker-Biest aan de Eekhof zijn wat woningen zelf ingetekend door een startende mapper. Mijn Servo-Kroatisch is kennelijk niet duidelijk genoeg, want ik kreeg geen reactie.
https://www.openstreetmap.org/changeset/58530521#map=18/51.50578/5.15697
Graag BAG update. Nr 20 en 22 zo te zien.
dvdhoven
(D van den Hoven)
April 30, 2018, 8:09am
4172
Staan erin, paar tags (ele en height) overgenomen
waldpyk
April 30, 2018, 1:07pm
4173
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.22205&mlon=6.00527#map=18/53.22204/6.00527&layers=N
graag woningen Zevenhuisterweg 2, 2a, 4, 4a, 4b, 4c en Marijkepaed 46 en 48 plaatsen
de kerk is afgebroken en de bouw van genoemde woningen is gestart
alvast bedankt
waldpyk
April 30, 2018, 1:14pm
4174
Bij woningen Teltsjebeam 1 is een schuur geplaatst, graag invoeren a.u.b.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.25592&mlon=6.02933#map=18/53.25592/6.02933
alvast bedankt
Deze 2 graag importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.69790&mlon=5.19951#map=19/51.69790/5.19951
Mortelweg 30 en 32, Vlijmen
Dit hele gebied kan m.i. ook wel imported worden:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.69801&mlon=5.20160#map=18/51.69801/5.20160
Alles aan de Haagwinde zonder meer. Erachter wordt ook driftig gebouwd.
Ik stel voor alle nieuwe blds hier tussen het water te importeren.
Met dank!
Ik neem bovenstaande van Waldpyk nu in behandeling…
Beide verzoeken van waldpyk gedaan.
Kan deze opnieuw imported worden. Ik zag ter plekke dat de 2 ‘construction’ bld’s incorrect waren: verwijderd.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43009&mlon=5.22863#map=18/51.43009/5.22863
0823100000014314
Met dank!
Graag een BAG-import voor onderstaande:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.17745&mlon=5.95490#map=17/51.17745/5.95490
Op die hoek wordt een huis gebouwd, maar ook aan de overkant van de straat.
Alvast bedankt.