Ze staan erin.
Je kunt overigens heel gemakkelijk in OSM een ‘plaatsprikker’ maken:
Ga in OSM naar het share-knopje rechts, selecteer “include marker”, schuif de marker waar je zijn wil en copieer de link
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.18116&mlon=5.95214#map=18/51.18116/5.95214
Dankjewel. En bedankt voor de tip. Ik ga ermee aan de slag :).
eggie
(Eggie)
April 8, 2018, 8:32pm
4103
Na een lange pauze is hier toch het e.e.a. gebouwd in R’dam Zuid en ontstaat een nieuw wijkje. Graag BAG import.
Zal wel eens langsfietsen en kijken hoe het nu met de straten staat.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88789/4.56152
BAG-verzoek
Gedeeltelijke sloop/nieuwbouw
Bestaand gebouw heeft nu een vaste aanbouw.
Boulevard Zuid 5 Egmond aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61643&mlon=4.62061#map=19/52.61643/4.62061
Dank.
BAG-verzoek
Nieuwbouw / pand bijna klaar / staat nog op ‘bestemmingsplan’
Westerdijk 51 t/m 73 Hoorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64015&mlon=5.05543#map=18/52.64015/5.05543
Dank.
Kan dit gebouw opnieuw, want ik constateer ter plekke ‘dat het niet klopt’:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55088&mlon=5.10341#map=18/51.55088/5.10341&layers=N
Gebouw 0855100000019402 schiet links te lang door. Pls re-import.
Ik mis trouwens overal de zeer markante Schoorsteen die hier staat, de AaBe schoorsteen.
Zal hem met de hand toevoegen.
Tnx!
Kogacarlo
(Carlo)
April 11, 2018, 2:10pm
4111
HenkL
(Henk L)
April 12, 2018, 12:11pm
4117
Graag import gereedgekomen nieuwbouw te Nieuw Buinen :
Ranonkel 16 t/m 22
Akelei 19 t/m 41
Akelei 65 en 67
Akelei 93 en 95
Walraaf
April 12, 2018, 2:53pm
4118
Hier wordt op het moment volop gebouwd.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.18439&mlon=5.96228#map=18/51.18439/5.96228
Nummer 44 bestaat niet meer en er komen appartementen. Bouw is volop gaande.
Ik weet niet zeker vanaf welk moment er BAG imports gedaan kunnen worden.
Als de bouw is gestart of als het gereed is???