Kan dit opnieuw gedaan worden: ik zag ter plekke dat de 2 schuurtjes anders staan: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.56855/4.98880
ref:bag=855100000709872
ref:bag=855100000709873
Deze 2 staan nu in BAG een stukje naar rechts, en anders gevormd.
Tnx!
Uitgevoerd. In je eerste link heb ik alle gebouwen die in bag als ‘gepland’ staan, geïmporteerd. Als dat niet de bedoeling was, dan graag even verduidelijken en/of zelf aanpassen.
Je tweede opmerking: Je kan via de bagviewer feedback geven. Dit is van toepassing als de BAGviewer onjuiste of incomplete informatie laat zien. Als het gebouw werkelijk nr 44 is, kan je in de BAGviewer op het gebouw klikken, en rechts het potloodje aanklikken naast het woord ‘pand’. Vervolgens ‘status’ aanvinken (de juiste optie staat er niet echt tussen) en volg de verdere stappen.
Uitgevoerd. Het was iets meer dan alleen de twee schuurtjes, alles was iets verschoven. Waarschijnlijk ingemeten nadat de bouw af was.
Aangepast. Je hebt hier wel een duplicate address aangemaakt. Moet de tweede weg? (Let op, je bewerking is in strijd met de huidige BAG situatie. Laat even weten of je zeker bent van de situatie, dan kunnen we (of jij) een terugmelding doen via de BAGvieuwer. Thx)
Ik heb geen verzoek maar meer een vraag. 3 huizen staan in OSM en in BAG maar op de satelliet foto’s zijn ze gesloopt (ze zijn weg).
Moet ik deze verwijderen uit OSM? Het zijn oude huizen uit het jaar 1949.
Je kunt ze gewoon verwijderen. Voor de zekerheid kun je een terugmelding doen bij de BAG middels het “potloodje”. Daar krijg je meestal snel een antwoord op.
Waarschijnlijk loopt hun administratie achter.
Er zit iets niet goed met het gebouw van Ricoh op Prof. W.H. Keesomlaan 1 in Amstelveen: er lijken drie shapes over elkaar heen te staan, waarvan er een uit de BAG komt. Deze shape heeft een building:levels=1, wat niet klopt, want de zijvleugel uitgezonderd heeft het gebouw circa 10 verdiepingen.
Kan het nieuwbouwhuis Aalsmeerderweg 376b in Aalsmeer al geïmporteerd worden of is dat beter van niet? Het pand is al bewoond met brandende kerstboom en al, maar in de BAG staat het nog op ‘bouw gestart’. De geometrie lijkt ruwweg goed, maar kan misschien nog veranderen? (Ik had al eerder de indruk dat de gemeente Aalsmeer relatief traag is met het updaten van de BAG…)
Tja, als het al af is, mag 't er wel op. Kans is groot dat er over een tijdje ingemeten wordt en dat het er iets anders uit ziet, maar ja…
Alles uitgevoerd.
Dank je wel arvdk voor je tip (ook vorige item) voor terugmelding via de BAGviewer. Ik ga het nakijken (hrs.nr.2) en terugmelden. Dat gaat wel lukken denk ik. Ook nr.44 industrieterrein ga ik definitief navragen in het pand zelf en evt. terugmelden aan BAGviewer.
Ah, oeps. Stond wel in de OSM Note, maar had ik overheen gelezen
Alsnog gedaan. zijn nog wel wat probleempjes, bijvoorbeeld met een voetpad dat nu door een gebouw heen gaat. Maar dat los je vast op bij het intekenen van de nieuwe situatie van straten en verhardingen