Dat is inderdaad vreemd. In de BAG viewer is te zien dat de status op 28 augustus is gewijzigd. Het lijkt alsof de BAG WFS nog de oude status informatie levert. Doorgaans loopt dit wel in sync. Meen een paar dagen geleden ook al zo’n discrepantie gezien te hebben ergens.
Heb alsnog de panden die status bouw gestart hebben geimporteerd.
Mijn steekproef in de bagviewer waren twee huizen in de rechterhelft van het gebied. Dat verklaart een hoop. Volgende keer een wat bredere steekproef nemen.
Staat er op!
(Voor het gemak is een linkje naar de OSM locatie wenselijk, al dan niet met marker. U kunt de URL uit de browser balk kopiëren of gebruik maken van het ‘share’ knopje, rechts in openstreetmap.org)
Het arrestantencentrum van de politie in Borne is aangepast in de BAG. Het pand was foutief gesitueerd en ook de contouren klopten niet helemaal. Zou deze ook in OSM aangepast kunnen worden? Alvast bedankt!
Mag ik van U een import van Audrey Hepburnplein 1 / Turfstraat 30, Audrey Hepburnplein 3 en Turfstraat 32 te Arnhem ? Dit is één gebouwcontour in de BAG, trouwens. Voor de connaisseurs: het is het nieuwe Focus filmtheater in Arnhem. De bouw is gevorderd tot de derde verdieping, dus de contour is goed te verifiëren.
Laat de ‘bouwgebied’ contour maar even staan, nog. Ik pas 'm wel even aan de contouren aan (mag de importeur ook doen, natuurlijk). Dat een gebouw in Arnhem binnen planning én binnen budget klaar is, moet ik nog meemaken…
In BAG staat Audrey Hepburnplein 1 Arnhem en Turfstraat 30 Arnhem als adres/sub adres of zo. Daardoor wordt hij niet geïmporteerd. Ik heb geen idee waarom dit zo in BAG staat, dus pas maar aan naar eigen inzicht.
Ik heb 'm even om het gebouw heen gezet, voor de JOSM warnings. Die kreeg ik trouwens genoeg in dat gebied. 15 om precies te zijn, voor alleen dat gebouw en een klein gebied rondom.