Ze staan er op.
Ik zie het. Hartelijk dank.
BAG-verzoeken:
Nieuwbouw:
Dorpsstraat 48 b Dirkshorn
Dorpsstraat 20 Dirkshorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74653&mlon=4.77812#map=19/52.74653/4.77812
Herstel fout:
2e Industriestraat 28 / 28 A / 28 B Noord-Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70731&mlon=4.81627#map=19/52.70731/4.81627
Nieuwbouw:
Weelweg 28 / 28 A Waarland
Beemsterboerweg 1 / 3 Waarland
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73000&mlon=4.83990#map=17/52.73000/4.83989
Nieuwbouw:
Beemsterboerweg 29 / 31 / 33 Waarland
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72639&mlon=4.84022#map=19/52.72639/4.84022
Dank u!
Dit gebouw wordt flink verbouwd, ik denk dat de BAG contouren ook wel veranderd zullen zijn.
http://www.openstreetmap.org/way/265889349
En het lijkt alsof hier http://www.openstreetmap.org/#map=17/52.79024/6.12495 een aanbouw is die nog niet is geïmporteerd.
Het eerste gedeelte geïmporteerd.
Voor het tweede gedeelte had je te veel uitgezoomd; ik kon niet direct zien wat je bedoelde.
Gedaan; een aantal huizen staat nog under construction. Gaarne zelf even checken welke huizen daadwerkelijk gebouwd worden/zijn en t.z.t. de construction tag er af halen aub.
Verwerkt
Graag een BAG import van:
Alvast bedankt!
Welkom op het forum!
Staat er inmiddels op.
(Verzoekje: gebruik de link van openstreetmap.org, dit is makkelijker voor de mapper)
https://www.openstreetmap.org/#map=21/51.4014468/5.3502696
Op de volgende plaatsen a.u.b. een BAG update; -Infocentrum De Wakel en een aantal gebouwtjes en adressen in de omgeving. http://osm.org/go/0GSnKhWTw-?m= -Appartementencomplex Hengelosestraat http://osm.org/go/0GS4Nkw3r?m= -Noordelijke spoorzone, gedeelte nieuwbouwwijk http://osm.org/go/0GS4PhABi?m=
Bij voorbaat dank.
Heb ze alle geïmporteerd; ook de in aanbouw zijnde.
Graag zelf even status checken en zo nodig toekomstig aanpassen.
Gezien Martin, Construction e.d. eraf wanneer het klaar is Thanks.
Graag BAG update van de gebouwen op het landgoed. Er is het e.e.a. al door mij gesloopt waaronder het kassencomplex…
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08483/5.70035
Staan erop.
Commodoortje bedankt,… ben benieuwd of het blijft staan.
BAG-verzoeken:
Adressen:
Het Arsenaal 3 t/m 19 Den Helder
Het Arsenaal 3A t/m 19A Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.95017&mlon=4.77190#map=19/52.95017/4.77190
Nieuwbouw:
Sluisdijkstraat 20 t/m 52 Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.95744&mlon=4.76604#map=19/52.95744/4.76604
Nieuwbouw:
Boogoort 3 Broek op Langedijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67955&mlon=4.79076#map=19/52.67955/4.79076
Adressen:
Burgemeester Ritmeesterweg 10 / 10A / 10B Den Helder
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.93280&mlon=4.76071#map=18/52.93280/4.76071
Dank u!
Het pand aan de Westerlaan 51 in Zwolle lijkt wat adressen te missen tov de BAG. Zou iemand daar naar willen kijken? https://www.openstreetmap.org/way/271990755
Herimport gedaan.
Staat er allemaal weer in
Hallo,
Twee verzoeken voor een bag update:
Een aantal panden aan het Neeltje Snijdershof in Wijk aan Zee
Rijksstraatweg 13 in Heemskerk
Alvast dank!