Herhaling en correctie
BAG-verzoek
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68078&mlon=4.79407#map=18/52.68078/4.79407
Nieuwbouw appartementen.
Langoort 2 t/m 48
Broek op Langedijk
Bouw gestart.
Dank!
Herhaling en correctie
BAG-verzoek
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68078&mlon=4.79407#map=18/52.68078/4.79407
Nieuwbouw appartementen.
Langoort 2 t/m 48
Broek op Langedijk
Bouw gestart.
Dank!
Edit: ingevoerd; staat nog under construction. Pand no. 2 ook aangepast volgens BAG.
OK?
Edit: gedaan. Maar is het niet in Broek op Langendijk? De link klopte niet…
BAG verzoek:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6043&mlon=4.7617#map=16/52.6043/4.7617
Hier staat een in gebruik zijnde bedrijfshal.
Naast Boekelerdijk 13 Alkmaar
BAG-verzoeken
LIMMEN
Sloop/nieuwbouw
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57143&mlon=4.69458#map=19/52.57143/4.69458
Middenweg 5 Limmen
Nieuwbouw/fundering ligt
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57024&mlon=4.69214#map=19/52.57024/4.69214
Rijksweg 61/61A Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57151&mlon=4.68367#map=19/52.57151/4.68367
Westerweg 106A Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57235&mlon=4.68586#map=19/52.57235/4.68585
Lavendellint 3 Limmen
BAG verzoek HEILOO
Uitgesteld sloop/panden nog in gebruik/sloopvergunning verleend
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59164&mlon=4.70511#map=18/52.59164/4.70511
Industrieterrein Oosterzij 7/9/9 achter/11/13
Opnieuw op de kaart zetten??
Nieuwbouw/bewoond
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58127&mlon=4.70277#map=18/52.58127/4.70277
Oosterzijweg 47 Limmen
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58612&mlon=4.70340#map=18/52.58612/4.70340
Bardesiuslaan 7/9/11/15/17/19 Heiloo
Nieuwbouw/bijna klaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58526&mlon=4.70430#map=18/52.58526/4.70430
67/69/71/73
Staat niet in de BAG.
Misschien tijdelijk?
Limmen gedaan
Staan er terug op!
klaar
Naar aanleiding van een terugmelding van mij is BAG aangepast, zou iemand bij http://www.openstreetmap.org/note/985702 een nieuwe import kunnen doen?
Pand is geïmporteerd. Alleen heel raar, uit de BAG komen geen adresnode(s) mee. Die eventueel nog zelf toevoegen
Pand is volgens mij een aanbouw (medische praktijk) van het buurgebouw dus dat klopt volgens mij.
BAG import verzoek Benthuizen.
Deze supermarkt en andere winkels in omgeving zijn verbouwd. Zou iemand een herimport kunnen doen?
http://www.openstreetmap.org/node/3869453159
Ik ben nieuw, woon in Benthuizen.
Verzoek import Winkeldijk 30B, aantal chalets/sta-caravans
Verzoek BAG update Wijbo Fijnjestraat; aantal huizen, Boddenkampstraat; rijtje huizen en Hengelosestraat(98A,B,C…); appartementencomplex. Alle drie rond deze locatie; http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22494/6.88572
Verder nog een nieuwbouwwijk rondom de Visserijstraat; http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22398/6.89467
Edit: Op de eerste locatie ook nieuwe huizen aan de Noordendorplaan en omgeving.
Edit: Nog een nieuwbouwwijk tussen de Leliestraat en Papaverstraat; http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22600/6.90773
Staat erin
Staan erin
Wat verwarrend allemaal, ik heb het nodige geïmporteerd en updates gedaan. Kijk even of er nog wat mist
BAG-verzoek:
ontbrekend pand
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69729&mlon=4.74701#map=19/52.69729/4.74701
De Groet 3 Warmenhuizen