Graag herimport van de Albert Heijn op Amsterdamseweg 73 t/m 75B in Amstelveen. Afgezien van de inmiddels onterechte construction=yes zijn er drie probleempjes:
De adresnodes ontbreken.
De vorm van het hoofdgebouw is op de zuidwestelijke hoek niet helemaal correct.
Het bijgebouwtje op de noordwestelijke hoek ontbreekt.
Je zal helemaal gelijk hebben, je kunt overwegen om een terugmelding aan de BAG te doen, middels het potloodje dat bij pand staat in dit geval.
Ik heb de pandcontouren aangepast, en heb een note op de gebouwen geplaatst.
Of het kwaad kan? Ja, waar leg je de grens, die zal voor een ieder anders zijn. De bron is in dit geval niet juist met de werkelijkheid, en in OSM brengen we de werkelijkheid in kaart.
Graag mijn eigen tekenwerk van Bauhaus vervangen door officiële import: Bornholmstraat 15 te Groningen.
Zal daarna omgeving verbeteren, zoals parkeerterrein.
In de Beemster is er een nieuw gebouw op de Hobrederweg 4a. De molen (De Nachtegaal) die er naast staat is verplaatst en misschien dat deze ook in de BAG zou moeten worden aangepast. Ik ben nieuw en ga zo af en toe aan de slag in de Beemster.
Welkom Ruud,
Inmiddels heb ik de BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) gebouwen geïmporteerd.
Ik zie dat de BAG andere adresgegevens heeft dan jij had ingevoerd.
In eerste instantie ga ik ervan uit dat de BAG juist is.
Mocht dit niet het geval zijn, kun je overwegen om een terugmelding te maken aan de BAG.
Dit kun je op deze pagina doen (middels het potlootje)
Ik ga er vanuit dat nummering BAG klopt. Is het ook mogelijk om een nieuw gebouw op deze locatie te importeren? In de BAG nog als ‘bouwvergunning’ aangeduid maar het gebouw staat er inmiddels een paar maanden ter vervanging van een veel kleinere schuur.