Klaar. Heb tevens het pand Burgemeester Creutzlaan 17 geïmporteerd. Adresnode stond er wel, huis niet meer.
Een verzoek voor in Beverwijk:
Het is een jaar geleden verbouwd. De adressen zijn veranderd, de outline is ook niet meer juist en de paden in het pand kloppen ook niet meer.
Update verricht
Een verzoek voor 't Harde:
- Nieuw winkelcentrum. Het oude centrum is deels plat en er is een nieuw del van het centrum gebouwd.
- Nieuwe woningen: Oude Bovendwarsweg 10A/10B ( https://www.openstreetmap.org/changeset/48119204#map=19/52.41543/5.88665))
Dank!
Welkom cbosman, inmiddels is een update verricht, ongetwijfeld is hier nog het één en ander te verbeteren.
Mocht je vragen hebben stel ze dan gerust in een nieuw aan te maken topic.
Geïmporteerd
Dank, ligfietser.
In behandeling
[edit]: klaar; heb ook wat andere BAG imports rondom meegenomen.
Klaar
BAG-verzoek:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60194&mlon=5.01833#map=18/52.60194/5.01833
Nieuwbouw gemaal:
Schardam 33
Van adres voorzien:
Schardam 32a
Nieuwbouw woning:
Schardam 31
Dank u!
Beide gebouwen zijn afgebroken en er komt niets meer terug op de ene plaats is een windmolen geplaats staan die ook in bag?
https://www.openstreetmap.org/way/282598988
https://www.openstreetmap.org/way/282598838
Geïmporteerd
Zal ze weghalen, windmolens staan niet in BAG. Teken je ze zelf in?
Ja ik teken deze in moet nog even met de GPS langs.
BAG-verzoek
Oosthuizen
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56684&mlon=4.99266#map=17/52.56684/4.99266
Huisnummers:
De Ster 1
Komeet 15
Komeet 2 t/m 11
Dank u.
Verzoek voor BAG-import:
Straatnaam: Keukenhof, Lisse
(dit in het landgoed met kasteel, niet het bloemenparadijs, rond http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.26987&mlon=4.53933#map=18/52.26987/4.53933…))
Nr 13,14,15,
bag-id pand:
0553100000014952
Nr 16,
bag-id: 0553100000015010
Nr 17:
Bag-id: 0553100000015133
Dank!