Klaar. Wegen en landuse dienen nog een beetje netjes gemaakt te worden.
Import verzocht van:
Th.J. Lammerslaan 2-22
A. Eversplein 2-10
GJM Sarlemijnstraat 32-48, 35-49
H.T. Zwiersplantsoen 1-33
in Amsterdam West
Lokatie: http://osm.org/go/0E498i~x6?m=
Klaar
De panden under construction heb ik ook geïmporteerd. Haal jij die tag er af indien aan de orde?
Dank je. Zal ik doen!
Graag Bag import van de woningen:
Aan de Zilverschoonlaan 132 t/m 140 en de woningen aan de Bovenkerkerweg 95A t/m 95P alle te Amstelveen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27549/4.83809
Plus
het kantoorpand aan de Kamillelaan 1 https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27392/4.83263
Als ze er inzitten zal ik westwijk zuid oost eens goed langs lopen, in het noordelijker deel ontbreken de water partijen nog.
alvast bedankt.
Inmiddels update verricht, ook wat andere nieuwbouw meegenomen, en wat ontbrekende adresnodes.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47905929
Heb een vraag over winkelsoorten, hoe kun je die invoeren, zie alleen supermarkten en restaurants. Misschien niet direct dit topic, maar weet niet waar ik deze vraag moet stellen
Je mag gerust een nieuw topic aanmaken.
Misschien heb je hier al iets aan?
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Sbi_code
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Key:shop
Ik kan die panden niet vinden in de BAG
Ook op PDOK luchtfoto’s zie ik ze nog niet…
Heb je een lokator?
BAG-verzoek
Nieuwe locatie strandpaviljoens. Petten/Camperduin/Hargen aan Zee
Vervallen.
Gebouw staat er inmiddels op.
Is dit te importeren bij Otterlo. https://www.openstreetmap.org/changeset/47950055#map=18/52.09051/5.78098
Er komen hier anders wel veel chaletpoi’s. Geen reactie van mapper gekregen, maar dat zal wel door mijn Rudi Carel Duits komen.
Is dit te importeren bij Otterlo. https://www.openstreetmap.org/changeset/47950055#map=18/52.09051/5.78098
Er komen hier anders wel veel chaletpoi’s. Geen reactie van mapper gekregen, maar dat zal wel door mijn Rudi Carel Duits komen.
Dit is wat complexer, de gemeentes (proberen) zich aan de spelregels van BAG te conformeren.
Het komt dus weleens voor dat bij de eerste invulling van BAG gebouwen worden opgenomen en later de overweging gemaakt wordt dat deze gebouwen niet binnen de kaders van een pand behoort. Dan verwijdert de gemeente deze weer uit de BAG.
In dit voorbeeld worden er zeer veel gebouwen afgevoerd (meer dan op het plaatje zichtbaar is)
Maar ook worden er nieuwe panden ingebracht.
De chalets die door de mapper zijn aangebracht, kunnen wel degelijk bestaan, maar (nog) niet in de BAG.
Het is nog maar de vraag of deze in de BAG worden opgenomen als ik de rest zo bekijk.
Kan iemand de woningen rond deze note importeren? https://www.openstreetmap.org/note/969557
Dit werkt wel goed (ipv de aangemaakte note)
Commodoortje…In ieder geval bedankt voor het uitzoeken…
BAG-verzoek:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62843&mlon=4.75210#map=19/52.62843/4.75210&layers=N
Nieuwbouw Alkmaar
Laat 9/9a 11/11a 13/13A-B-C-D
Verzoekje:
Lutulistraat 142, pand verbouwd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30209/4.67786
Klaar!