Geïmporteerd
Geïmporteerd, note afgesloten
Verzoek import van Berchvliet 14/15 in Amsterdam (nieuwe Hornbach-vestiging).
Lokatie: http://osm.org/go/0E5ohy_1U–?m=&way=37728054
Het pand is over de bestaande straat Berchvliet heen gebouwd, dus het klopt als het er raar uitziet.
Pand is geïmporteerd
(ik durf bijna te zweren dat ik dit zaterdag al had gepost?)
Verzoek tot import clubgebouw Zwet 36B te Delfzijl.
Dank je.
(ik durf bijna te zweren dat ik dit zaterdag al had gepost?)
Verzoek tot import clubgebouw Zwet 36B te Delfzijl.
Geïmporteerd
Dank, Dick.
Kleinigheidje: graag (her-)import van De Pirken 15 in Leusden. De uitbouw bevindt zich aan de noordkant, niet de zuidkant.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=158100.79718643&geometry.y=461293.22650344&zoomlevel=7
OSM: http://www.openstreetmap.org/note/853356#map=19/52.13974/5.43259&layers=N
Alvast bedankt
Hier in het midden van het industriegebied lijkt op recente satellietbeelden een pand in aanbouw of (bijna) voltooid te zijn:
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.544991145256574/5.693946888774943
Kleinigheidje: graag (her-)import van De Pirken 15 in Leusden. De uitbouw bevindt zich aan de noordkant, niet de zuidkant.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=158100.79718643&geometry.y=461293.22650344&zoomlevel=7
OSM: http://www.openstreetmap.org/note/853356#map=19/52.13974/5.43259&layers=NAlvast bedankt
Gedaan
Hier in het midden van het industriegebied lijkt op recente satellietbeelden een pand in aanbouw of (bijna) voltooid te zijn:
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.544991145256574/5.693946888774943
In behandeling
Import verzoekje Shell&Starbucks:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.02845&mlon=4.35666#map=19/52.02845/4.35666
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=84275.764844298&geometry.y=449394.38831353&objectId=0603100000019094&zoomlevel=7
Bedankt!
Import verzoek:
http://www.openstreetmap.org/#map=17/52.14987/5.65749
De spil 2, staat op bouwvergunning verleend, maar is al een tijdje helemaal klaar.
Ten zuiden van De Spil, diverse nieuwbouw.
Nieuwbouw op de hoek De Bonkelaar/De Standard.
De Bonkelaar 9, ander pand geworden.
De standard 12-38 nieuwbouw.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14748/5.66468
Nieuwbouw molen (hoek puurveenseweg/Walhuisweg)
Alvast bedankt
Import verzoekje Shell&Starbucks:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.02845&mlon=4.35666#map=19/52.02845/4.35666
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=84275.764844298&geometry.y=449394.38831353&objectId=0603100000019094&zoomlevel=7Bedankt!
Gebouw staat erin, adresnodes gemerged
Import verzoek:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.73690/3.76489
De panden in Renesse:
Duinwekken 5-*, 7 — 19, 23, 29 — 35, 37a — 69 en
Jan van Renesseweg 23a
wijken af van vorm en/of plaats.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=42967.63&geometry.y=417678.222939&zoomlevel=7
Dank op voorhand, Ad
Import verzoek:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.73690/3.76489
De panden in Renesse:
Duinwekken 5-*, 7 — 19, 23, 29 — 35, 37a — 69 en
Jan van Renesseweg 23a
wijken af van vorm en/of plaats.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=42967.63&geometry.y=417678.222939&zoomlevel=7Dank op voorhand, Ad
Inderdaad, de panden zullen nu inmiddels ingemeten zijn.
Het is nog wel zorg dat de wegen verder worden gecontroleerd aldaar
Import verzoek:
https://www.openstreetmap.org/way/281942349
Dit huis is inmiddels bewoond.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=73286.046862779&geometry.y=379849.38551673&zoomlevel=4&woonplaats=Rilland&huisnummer=3&objectId=0703100000035086&detailsObjectId=0703010000042196
biker-fred
Import verzoek:
https://www.openstreetmap.org/way/281942349Dit huis is inmiddels bewoond.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=73286.046862779&geometry.y=379849.38551673&zoomlevel=4&woonplaats=Rilland&huisnummer=3&objectId=0703100000035086&detailsObjectId=0703010000042196biker-fred
Inmiddels gecontroleerd en geupdate.
Is het al mogelijk de missende panden aan oa de Broekweg (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36955/4.65098) te importeren?