Валідатор назв вулиць

я взагалі за те, щоб такі “мультиполігони” перетворити на звичайні будинки. Якщо ніхто не матиме нічого проти, можу почати з імпортованих Дрогобича та околиць. не бачу необхідності в створенні мультиполігона будинку, якщо потрібно позначити, що у двох будівель одна стінка спільна.

до речі, http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:addr каже, що addr:housenumber і решта має знаходитись на точці або на замкненій області (не на відношенні, як є зараз в цих випадках)

ще раз - будинки з дірками я зараз перетворювати не пропоную, але в майбутньому нам варто розглянути перенесення тегів addr:housenumber та членство у відношеннях адресації з мультиполігонів на outer-полігон.

Спірне питання - перетворювати мультиполігони на звичайні будинки. Я іноді теж мультиполігони використовую в таких випадках. А в чому конкретна проблема з ними?

Завжди було, що теги прописуються відношенню, якщо це властивості об’єкту. Звідки з’явилося бажання перенести деякі теги на outer?

Бачить. Інше питання, що дані застарілі - я не оновляв базу вже дуже довгий час.

Категорично, ні! Але, я підтримую бажання Larry0ua перетворити мультиполігони без дірок на прості полігони. До речі, пригадую, що _sev мав плани згодувати цю проблему боту. Я в свою чергу можу додати розділ в мій “валідатор”, який би підсвічував будинки зі складною георметрією.

Ні, не глюк - я зробив це свідомо. Це тимчасово. Поки я не закінчу з фронтендом nadoloni.com, який на разі дуже тормозний, страшний і неюзабельний. Тобто сам валідатор в списку пріорітетів поки на останньому місці.

О, а я нещодавно теж задумався, чи треба переносити адресні теги будівлі Держпрому в Харкові з outer на відношення. Поки що лишив як було.
А щодо будинків із суміжними стінами - ІМХО, такі мультиполігони слід розділяти на окремі прості будинки. По-перше, часто ті “спільні” стіни насправді є двома стінками майже “впритул” із температурним швом шириною у кілька сантиметрів.
По-друге, з простими будинками проблем, як я бачу, набагато менше :slight_smile:

звичайно, що треба. який сенс створювати дірки, якщо як будинок тегується лише outer? чи у вас окремо два вкладених будинка з діркою і без дірки?

та й в джосмі робота з мультиполігонама не складніша за простий полігон (хоча і не зовсім інтуітивно). Особисто я мультиполігони намагаюсь підтримувати, а те, що конвертори і nominatim щось не розуміють зовсім не аргумент. Під “рендер” не мапимо.

Доброго дня усім!

Чи є у когось готовий список з будинками+вулицями+містами?
Ідентифікація міст бажано через КОАТУУ.

Або яким способом можна дістати це все з файлу UA.osm?

Це потрібно для SQL.

З наступаючим :slight_smile:

http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=273289#p273289
Тут давали посилання на місто+вулиці. В city_id там ID osm-лінії якщо значення >0 або ID osm-зв’язку якщо значення <0.

Можна спробувати сконвертувати ua.osm в польський формат використовуючи osm2mp і парсити результуючий mp-файл.
Здається там мають бути явно вказані прив’язки місто<->вулиця і місто+вулиця<->будинки(обчислені геометрично)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Osm2mp

olehz, якщо є така можливість, запусти будь ласка свій валідатор на актуальних даних

В папках немає одного файлу - garmin.yml

Там нажаль застарілий опис роботи osm2mp.
garmin.yml зараз якось інакше називається, але він вам і не потрібен.
Просто скачайте собі все з http://code.google.com/p/osm2mp/source/checkout, встановіть ActivePerl, потім запускаючи osm2mp.pl ua.osm > ua.mp побачите які пакети потрібно довстановити. Через Perl Package Manager всі необхідні довстановлюйте один за одним.

результуючий mp-файл(наберіться терпіння, він буде створюватися досить довго) буде містити блоки типу:


; WayID = 46022851
; building = yes
[POLYGON]
Data0=(50.4268375,30.4209162),(50.4267672,30.4210761),(50.4262384,30.4205026),(50.4263088,30.4203427),(50.4268375,30.4209162)
Type=0x13
Label=83а
CityName=Київ
Floors=5
HouseNumber=83а
RegionName=Київ
StreetDesc=Івана Лепсе бульвар
Zip=03126
[END]

; WayID = 31572407:0WayID = 31572407
; highway = unclassified
[POLYLINE]
Data0=(50.4222899,30.525887),(50.4222389,30.5257904),(50.4221754,30.5257472),(50.4221182,30.5257459),(50.4218756,30.5258203)
EndLevel=1
CityName=Київ
RouteParams=2,1,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0
Label=Новопечерський провулок
RegionName=Київ
Type=0x06
RoadID=144
StreetDesc=Новопечерський провулок
Nod0=0,19,0
Nod1=4,23541,0
[END]

Ось звідти і витягнете потрібну вам інформацію.

дякую…полазивши на сайтах - знайшов готовий mp-файл…буду розбиратися)

ось така помилка…
Loading configuration…
Can’t locate object method “read_config” via package “X:/MP/cfg/default.cfg” (pe
rhaps you forgot to load “X:/MP/cfg/default.cfg”?) at X:\MP\osm2mp.pl line 91.

Схоже на відсутність пакету Config::Std
Льошин конвертор не дружить зі свіжим Перлом. Тож деякі пакети треба шукати та встановлювати вручну, а не через менеджер пакетів.

ще щось новеньке…

X:\MP>osm2mp.pl UA.osm > UA.mp

—| OSM → MP converter 1.02 (c) 2008-2012 liosha, xliosha@gmail.com

Loading configuration…

Loading OSM data from file UA.osm…
Can’t locate object method “new” via package “OSM” (perhaps you forgot to load "
OSM"?) at X:\MP\osm2mp.pl line 246.

файл OSM.pm лежить в папці lib

А тут треба вже в менеджері пакетів пошукати пакети, що відносяться до ОСМ

встановив 5 пакетів - GeoCoderOSM, Geo-Openstreetmap-Parser, Geo-OSM-Tiles, Geo-Parse-OSM, Geo-OSM-StaticMap

Geo-OSM-Tiles, здається, не потрібен.
Ну, а на що воно зараз лається? Чого йому ще не вистачає?

помилка та ж сама

Loading OSM data from file UA.osm…
Can’t locate object method “new” via package “OSM” (perhaps you forgot to load "
OSM"?) at X:\MP\osm2mp.pl line 246.

http://osm2mp.googlecode.com/svn/trunk/lib
всі ці файли повинні бути поруч з osm2mp.pl в папці lib

присоединяюсь к просьбе