местные, а вы вообще ЧТО там делаете?
Не совсем ясен вопрос.
Такой маршрут повторить не удалось.
dima_ua, а чем тебя вариант А не устроил? и короче и быстрее…
Ну чего ты удивляешься, я в и Харькове запреты поворотов на развязках расставил меньше года назад, когда навигатор стал ровно такие же фортеля выкидывать. Большинство просто рисует по спутникам и на этом успокаивается.
Проставь там запреты
нормально воно будує маршрути
сам же ж наклікав, що не хочеш їхати найкоротшим шляхом - ось воно і поїхало куди не треба
ну вопрос в том, что вариант б рисуется так, как будто перекрестков нет
Если по Добрынинской, то да.
Так вона вся повністю закрита для руху? Бо біля Богатирської починається односторонній рух, судячи з даних, (як тоді попасти на відрізок Добринської з двухстороннім рухом?) і чому там тоді не прописані ніякі заборони проїзду?
подскажите какое смещение по бингу в районе м. академгородка? и вообще сейчас большой разброс по киеву?
В Wikimapia написано:
Добре, якщо приняти, що цей відрізок замаплений правильно, то тут мені здається, що односторонній рух не правильно виставлений. Ні на luxena, ні на google, ні на yandex його немає. А якщо там все правильно замаплено, то як же попасти на цю дорогу?
Подивився Яндекс-панорами, на всіх в’їздах на Добрининську стоїть знак 3.1 “Рух заборонено”. Згоден, це не теж саме, що односторонній рух. Думаю, дійсно, oneway треба прибрати, і поставити на всю вулицю access=private чи destination, не знаю, що зазвичай у таких випадках ставлять…
Однозначно destination.
Ще б вони десь опублікували свій список вулиць.
Оті виправлені назви(Бессарабська, Лейпцизька, Виборзька) в OSM і раніше були без помилок
Переіменували одну вулицю на Бортничах і вихваляються як відгукуються на прохання жителів, там всі вулиці треба переіменувати, а не одну.
//Дякую за новину
Майже доробив єдиний граф у місті Києві, залишилося пару проблемних місць:
http://www.openstreetmap.org/?lat=50.41078&lon=30.54758&zoom=17&layers=M
http://www.openstreetmap.org/?lat=50.397357&lon=30.519488&zoom=18&layers=M
У когось є ідеї, як правильно виправити?
я бы не радовался так громко http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=routing&lon=30.53332&lat=50.43221&zoom=12