Я восстановил потерянный тег operator= для станций. Пусть линия входит в отношение, это важно для роутинга, но потерянный тег тоже использовался (для рендеринга станций специальным значком киевского метрополитена). Одно ведь другому не мешает:)
ЛДа, это тупиковая станция, но работает она по обычным ж/д нормативам, а не как ППЖТ.
ГЭ там не останавливается, она проходит рядом по перегона Петровка-Борщаговка.
Величезне дякую! Я намагався курити мануали по створенню відео/гіфок, але навіть скрипти не міг запустити. Розкажіть усім, бо такі гіфки приємно залишати собі на пам’ять.
PS. Видно, що це не сучасний мапнік, тому думаю, що рендер проводився через Maperitive із шматків щоденних дампів.
Привіт! Я ще початківець, домальовував кілька сіл у своєму районі. Гляньте хтось досвідчениший, може десь напартачив, зробив не за правилами. Не впевнений, що правильно зробив зв’язок “Адміністративний кордон” в селах. Дякую!
З Вашогго прохання зовсім незрозуміло про які район та села йде річ. В таких випадках потрібно надавати лінк на місце, що редагуєте. Наприклад, з основного осмерського сайту openstreetmap.org.
Важливе зауваження:
Не варто робити більше точок ніж потрібно у межах лісів та інших, бо це створює зайве навантаження на сервер (для кожної точки зберігається своя історія). Якщо довга ділянка межі досить пряма, то може бути достатньо і двох точок. Проміжні точки непотрібні, якщо вони не сильно впливають на геометрію лінії.
З дорогами є деяка плутанина:
Звичайні вулиці в селах позначаються як highway=**residential **(незалежно від покриття), а транзитні можуть також бути highway=tertiary, secondary, primary, trunk (в залежності від статусу транзитної дороги).
highway=**track **використовується тільки для лісових і польових доріг, якими автомобілі зазвичай не їздять, бо ці дороги не ведуть ні до чого корисного.
highway=**living_street **(згідно українських правил) використовується тільки для вулиць, які позначені дорожнім знаком “житлова зона”. Таке буває тільки у містах.
highway=**unclassified **використовується або для вулиць, які проходять через промислову зону (таке буває зазвичай тільки у містах), або для нетранзитних доріг, що ведуть до малих сіл, тож для сільських вулиць теж не годиться.
Для кордону села краще використовувати admin_level=9, і обов’язково треба встановлювати name=* (щоб на самому кордоні теж відображався напис).
Я виправив це для села “Лизогубова Слобода”.
А взагалі добре було б, якби у кожному селі був хоча б один маппер
Однако.
И это был бы лютый вин, если бы “Условия использования”, располагающиеся на месте привычного значка OSM, не отсылали нас… в правила пользования Google Maps.
Кто-нибудь уже сталкивался с таким чудом?