Dla osób nie znających języków obcych:
Aby zobaczyć tekst dyskusji na Wiki napisany w innym języku, wystarczy najechać na stronę i Klik na prawą mysz, aby zobaczyć go w języku polskim. Dotyczy to wyszukiwarki Google Chrome.
Obecnie trwa dyskusji na Wiki nad usprawnieniem wizualizacji każdego tekstu w swoim języku.
Mógłby ktoś tu interweniować? https://www.openstreetmap.org/changeset/67663175#map=18/52.08827/17.40627
Nie chodzi mi tylko o ten wyrywek, ale o całość co użytkownik “brzoskwinia_”, robił w tym dniu.
Wszystko robione tak sobie, a ja nie mam trochę czasu aby to poprawiać.
Jakby ktoś miał czas to niech tam zerknie.
Uważam, że twoje zarzuty wobec “brzoskwini” są nieuzasadnione. Co więcej, to nie jest to pierwszy mapowicz, którego tak traktujesz, więc już wiem, że wynika to z braku należytego sprawdzania faktów oraz doświadczenia z osm.
Proponuję, byś zastosował bardziej krytyczne podejście do swoich opinii i byś starał się je wyrażać w postaci pytań, a nie stwierdzeń.
To są pomówienia i dobrze o tym wiesz.
Twoje oskarżenia są pełne nienawiści i nie mam zamiaru dyskutować z tobą dalej.
Masz jakieś problemy emocjonalne?
Stwierdzam, że nie jestem pierwszym mapowiczem, którego obrażasz i wyzywasz, więc się zastanów nad swoim zachowaniem i tego co robisz.
Proponuję, byś zastosował bardziej krytyczne podejście do swoich opinii i byś starał się je wyrażać w postaci pytań, a nie stwierdzeń.
Powiedział mapowicz, który 1) nie wie do końca jak działa historia obiektów 2) jest w OSM dopiero od 3 stycznia.
Daleko nie zajdziesz z takim nastawieniem do innych.
Nie mam zamiaru dalej uczestniczyć w tej dyskusji.
Widzę, że Wasze ulubione zajęcie na forum to szczucie i urządzanie jatki, więc ja się odcinam od tego.
Mógłbym też zacytować jak odnoszą się inni użytkownicy, ale po co?
Szkoda tylko, że maraf24 wypowiada się dość często, ale swoimi wypowiedziami nic nie wnosi do OSM.
Nie pomaga innym użytkownikom, tylko syczy jadem jak jadowity wąż
Zamiast dyskutować merytorycznie to się spina, że coś kiedyś napisałem.
Owszem napisałem coś kiedyś i co? Maraf24 też coś kiedyś napisał i co?
Są użytkownicy, którzy tyle nie piszą co maraf24, a potrafią pomóc.
Nigdy nikogo nie obraziłem, a to że ktoś odnosi takie wrażenie, że tak było to już jego sprawa.
Jeżeli kogoś uraziłem, obraziłem to przepraszam.
Mam taki swój styl życia, bycia i moim celem na OSM nie jest obrażanie innych.
To, że czasami mój ton wypowiedzi jest taki, a nie inny to nie znaczy, że mam złe zamiary. Zwyczajnie taki jestem.
Nie będę uczestniczył w fali nienawiści, więc na chwilę obecną dziękuję za uwagę.
Ja bym zaznaczył jako obszar i dał amenity=parking plus layer=-1 (lub nawet -2 w zależności jak bardzo głęboko jest “podziemny”), analogicznie jak np. tutaj.
Czy dobrze, że zastosowano dla tego parkingu layer=-1? Wjeżdża się do niego z poziomu gruntu, bo cały sklep IKEA jest na poziomie 1 Czy negatywna wartość klucza layer, nie oznacza jego podziemości?
Pytam, bo jest też analogiczny przypadek, gdzie sklep jest nad parkingiem. Dałbym dla sklepu layer=1, a dla parkingu nie dodawałbym layer=-1, bo nie jest pod ziemią.