Prośba o sprawdzenie tagowania

Czyli nie tak dużo, około 1 miesiąc.:slight_smile:

Tez to zauwazylem, ale nie wydaje mi sie, zeby to zajelo miesiac. Nie jestem specem od Androida i OSM, ale to jest tylko tabelka od strony GUI + ewentualne podpowiedzi tagow. Wiekszosc kodu zapewne jest juz zaimplementowana (pobieranie, wysylanie i modyfikacja danych), wiec najwiecej pracy by pewnie zeszlo nad weryfikacja, czy dane niczego nie zepsuja i nad testowaniem.
Wyprowadzcie mnie z bledu, jesli sie myle.

Podpowiem, że w którymś z sąsiednich wątków, nie tak znowu dawno, ktoś proponował stworzenie ograniczonej wersji iD, w której początkujący nie mogliby za bardzo napsuć. Ty zaś proponujesz dodanie do narzędzia przeznaczonego dla użytkowników nie mających pojęcia o mapowaniu, możliwości wpisania dowolnej bzdury, bo np. z ciekawości albo przypadkiem wlezą, nie będą wiedziec o co chodzi i nie od razu znajdą wyjście.

Ale SC, to nie Vi (jak uzywasz Linuksa, to wiesz o czym mowa), zeby musieli odprawiac czary, chcac wyjsc z programu.

A ciekawi mnie, ile jest takich zielonych osob, ktore zakladaja konto na osm, a potem od razu biora sie za SC. Obstawiam, ze z 95% osob na osm zaczynali przygode od iD, lub tego drugiego webtoola (juz niedostepnego).
A taki podglad tagow moze takze ulatwic nauke osm, bo mozna zobaczyc, jakie tagi sie zmieniaja bez koniecznosci sprawdzania tego na kompie.

Juz sie pogodzilem z tym, ze nie doczekam sie tej funkcjonalnosci.

Ale to jest dla ludzi, którzy z dowolnych przyczyn nie zamierzają się uczyć OSM. My tutaj tylko przy okazji dostaliśmy takie narzędzie do rąk.