Prośba o import adresów

Zrobione - przy okazji widzę, że obok Stanisław Górny też ma wprowadzone nazwy ulic, uzupełnię to w najbliższym czasie.

wieś Niedźwiedź, gmina Słomniki w Małopolsce, nowe numeracje powiązane z nazwami ulic. Nie przeglądałem innych wsi, ale przypuszczalnie nie tylko Niedźwiedź w gminie wymaga pociągnięcia nowych numerów

Zmieniły się adresy w miejscowości Skrzelczyce, woj. świętokrzyskie, gmina Pierzchnica. Nowa numeracja powiązana jest z dodaniem nazw ulic do adresów.

1 Like

Proszę o import adresów dla miejscowości Baciuty w gminie Turośń Kościelna w woj. podlaskim. Zostały nadane nazwy ulic i adresy wymagają aktualizacji. Aktualna baza adresowa jest dostępna w serwisie mapowym turosnkoscielna.e-mapa.net.

Zrobione.

1 Like

Adresacja zaktualizowana.

2 Likes

Adresacja zaktualizowana częściowo, na tyle, na ile dostępne są nowe dane.
Gmina nie uzupełniła jeszcze wszystkich nowych adresów (na chwilę obecną widocznych jest ok. 100 nowych punktów adresowych).

1 Like

Zmieniła się numeracja we wsi Kawnice w gminie Golina w woj. wielkopolskim. Obszar wsi Kawnice-Kolonia przyłączono do wsi Kawnice i wydzielono ulice Poznańską, Pogodną, Słoneczną i Wiatraczną. Aktualne dane są dostępne w serwisie golina.e-mapa.net.

Adresacja dla wsi Kawnice zaktualizowana na uliczną, dla ulic Poznańska, Pogodna, Słoneczna i Wiatraczna (dawna Kawnica Kolonia) w oddzielnym zestawie.

1 Like

Pojawiły się nowe dane adresowe dla miejscowości w gminie Szastarka w woj. lubelskim np. w miejscowości Blinów Drugi. Dane są dostępne w serwisie szastarka.e-mapa.net. Ostatnia aktualizacja adresów w gminie nie objęła wszystkich miejscowości z powodu braku danych w tamtym czasie: Changeset: 99317213 | OpenStreetMap

Adresacja dla miejscowości Blinów Drugi zaktualizowana.
Widać, że gmina radykalnie porządkuje adresację, wprowadzając bardzo dużo zmian w punktach adresowych.
Za jakiś czas rozsądnie byłoby ponownie zaktualizować całą gminę, ale wpierw trzeba poczekać na wgranie nowych puktów do PRG (na razie mozolnie przeglądałem punkty ręcznie z portalu szastarka.e-mapa.net, bo w danych GUGiK wciąż są stare adresy).

W miejscowości Święte Relation: ‪Święte‬ (‪6730098‬) | OpenStreetMap były nadane nazwy ulic, a teraz UG Radymno zmienił adresy.

Adresacja zaktualizowana.

P.S.
Przy okazji wielkie dzięki dla kolegi NieWnen za podpowiedź i namiar na porównywarkę adresów :slight_smile: !

Oo, fajne, dzięki :).

G.

Przekazuję jakby ktoś był chętny :slight_smile:

Zrobione.
Przy okazji zaktualizowałem o adresację uliczną również następną miejscowość w gminie, tj. Piastów.

W ewidencji adresowej gminy nie ma ujawnionych żadnych nazw ulic ani adresacji ulicznej dla miejscowości Landek . Na pewno zostały tam nadane nazwy ulic ? :thinking:

Kurde, to nie wiem. Ale tu na pewno są: Note: 3434141 | OpenStreetMap

Zaktualizowane w zestawie 146582279.

1 Like