Немного экономнее на карте выглядит. Желтых. tertiary не хватает, хотелось бы хоч чуток их пожелтее.
…
А тем временем… из серии 'забавные места на нашей карте http://www.openstreetmap.org/changeset/35092204 ))
( нашел из валидатора Павла)
По оперативной информации, полученной от работников Новой Почты, Би-маркеты таки закрылись (Эко-маркет выкупил сетку). Вероятно, после ребрендинга переоткроют. Но некоторые мини-отделения НП арендовали площади именно у Би-маркета, и теперь они (отделения) переехали. То, которое видел я, осталось в здании, но переместилось по этажу и сменило номер отделения. Вероятно, с другими точками то же самое.
Можно ли все эти названия удалить?
Удалю через несколько дней, если ни у кого не будет возражений. (Вы можете сделать это раньше, если у вас есть желание и время).
якщо ви бажаєте приєднатись до нього можете звертатись до будь-кого із зареєстрованих на каналі учасників, щоб вони надіслали вам запрошення (або до мене - andygol) - для цього потрібна адреса вашої е-пошти
Как объяснить человеку что дороги надо соединять с другими дорогами?
Товарищ https://www.openstreetmap.org/user/old%20wolf на письма в личку не реагирует и на комментарии к правкам тоже.
Думал поймет, но нет…
Молча 3 месяца за ним исправлял, но он так и не понял.
Можна написати в DWG, щоб поставили йому тимчасовий блок, доки він не відповість на форумі, наприклад.
Розповісти про JOSM. Дати посилання на один з валідаторів по результатах його правок. Наприклад спробувати побудувати маршурт та пояснити, що якщо є розриви то це погано…
30 січня 2016 в приміщенні Географічного інституту НАН України вібдулась “Зустріч користувачів відкритих ГІС”
На зустрічи з докладами виступили: Володимир Агафонкін (автор Leaflet.js), Адрій Головін (розповів про ОСМ), Олег Замковий (nadoloni.com), В’ячеслав Лоївський (HOT OSM та Missing Maps Project) - тож половина зустрічи була присвячена ОСМ. Також нарешті ОСМ’ери змогли хочаб побачити один одного.
По-перше: “Генштаб” доволі неточна мапа з дуже серйозними викривленнями (“щоб ворог не здогадався”) - тож довіряти йому не слід
По-друге: ліцензійна чистота сумнівна
Так що, я б рекомендував уникати використання “генштабу”
А чим він не точний? всі генштаби в СК42 зроблені, це ж не СК63 де є “секретні” зміщення. Є трошки невідповідність біля центральних меридінаів при склейках, але то вже недоліки калібрування. А от щодо висотності - недоліків непомічав. Це ж не по горизонталях визначення висоти йде.
До сих пор припоминаю пионерлагеря “Космонавт” и прочую милоту на месте стратегических объектов. Как любят рисовать особо… убеждённые радетели секретности в ОСМ.
Як можна вибрати/подивитись всі нявні переходи через річку (мости/броди) вказавши тільки річку, або їх декілька…
Чи є якийсь аналог інструменту “як в вікімапії” коли задається регіон стеження і показуються правки хто коли і що зробив? Чи якийсь сервіс для перегляду останніх правок по виділеним квадратам?