Ik krijg van de heuvelsfietsen.nl site nu data aangeleverd van zo’n 300 hellinkjes in Nederland, die wil ik gaan importeren in de osm database (zijn allemaal zelf opgemeten met de fietscomputer). Ik heb geprobeerd het in gpx formaat, maar dat lukt niet, want de velden zijn te beperkt (alleen naam en x/y coordinaten)
Het gaat om een volgende aangeleverde data structuur (kan aangepast worden)
Ok, bedankt, ik ga ermee aan de slag. Btw, ga jij ook over de openfietskaart.nl? Zou mooi zijn als de incline=…% tags ook gerenderd kunnen worden als POI.
Ik heb er al enkele instaan, oa de Keutenberg, http://www.openstreetmap.org/browse/node/41968951 (highway = incline_steep is echter al achterhaald en moet vervangen worden)
Is visible=‘true’ is een osm tag? Ik denk dat ik bij de import van de data de geimporteerde nodes niet direct upload, maar eerst met de desbetreffende weg/fietspad samenvoeg.
Wouter van heuvelsfietsen.nl kan de data in osm formaat aanleveren dus die zou ik meteen mbv Merkaartor kunnen inlezen.
Het zou helemaal mooi zijn als de kaart op openfietskaart.nl ook routerend zou worden met de mogelijkheid tot het plannen van routes tussen knopen, en het maken van een hoogteprofiel.
En dan een link naar mijn kaart voor degene die het willen downloaden voor de GPS
volgens mij wel, bij mijn imports stonden ze er altijd bij
Dat was mijn idee ook alleen de yours router kan het nog niet, dus heb ik het idee voorlopig in de ijskast geparkeerd. Voor het hoogteprofiel is al eens ooit een prototype gemaakt (google soc project)