Ніяк не можу відійти від роздратування… ну прекрасний же 21й зум, просто унікальна зйомка, і от сьогодні хотів же поставити на викачку… і на тобі немає, хоча ж вчора ще було!!! Агрррр!
в них полюбому в такому зумі вся Україна. Але на старті кадастрової мапи тайли всеодно були 17го максимум, але без вотермарку ДЗК. Я тоді встиг викачати північ житомирської області (благо 17й зум). А тут потаємно думав що прикриють, але не так швидко то. Встиг помапити тільки метрополітенівські депо. А так всю б залізницю можна було б детально промапити, хоч на чомусь би зрівнялись з осмерами Європи.
Але загальна Україна року 2011го, Київ - 2014го. Навряд вони тільки Київ перезнімали. Значить вся Україна також можливо скоро буде 2014 року.
В масштабі 1:2000 ДГК використовує в внутрішній системі, на публічку віддає гірший масштаб мабуть через гіпотетичну надмірну нагрузку на тайловий сервер (бо й так ближче до обіду і після часто бува важко працює).
Дякую. Так і зроблю.
Але, вони ж теоретично можуть сказати що там 21го зуму зроду не було і на тобі 17й як так просиш.
І друге, якщо таки це спрацює, так можна отримати і зйомку 2012року в 21 зумі. Бо в них він точно є.
Телефонував до них на тижні… запит через їх онлайн форму до офіційних осіб “не дійшов”. Не зареєстрований і т.і. у вівторок написав, по їхньому ж проханню, на e-mail. Побачимо чи в такому випадку буде результат.
Приватні земельні компанії якось дістають TIFF-и тої аерофотозйомки (у мене особисто 2 було). А загалом, їхня відповідь очікувана. Це ж українська державна шарашка - ідея в тому аби надавати дуже неякісні і дорогі послуги і по максимуму ухилятись від роботи. Так що я б не очікував дива.