Публічна кадастрова карта України

Ніяк не можу відійти від роздратування… ну прекрасний же 21й зум, просто унікальна зйомка, і от сьогодні хотів же поставити на викачку… і на тобі немає, хоча ж вчора ще було!!! Агрррр!

Так, це справді сумно. Але можливо хтось уже раніше це викачував, я здається у неті десь на це вже натрапляв.

Це ж, мабуть, у них десь лежить, чи лежав, на всю Україну 21 зум… Шкода, що відключили, у Києві я встиг тільки Парк ДШК трошки замапити.

в них полюбому в такому зумі вся Україна. Але на старті кадастрової мапи тайли всеодно були 17го максимум, але без вотермарку ДЗК. Я тоді встиг викачати північ житомирської області (благо 17й зум). А тут потаємно думав що прикриють, але не так швидко то. Встиг помапити тільки метрополітенівські депо. А так всю б залізницю можна було б детально промапити, хоч на чомусь би зрівнялись з осмерами Європи.

Але загальна Україна року 2011го, Київ - 2014го. Навряд вони тільки Київ перезнімали. Значить вся Україна також можливо скоро буде 2014 року.

В масштабі 1:2000 ДГК використовує в внутрішній системі, на публічку віддає гірший масштаб мабуть через гіпотетичну надмірну нагрузку на тайловий сервер (бо й так ближче до обіду і після часто бува важко працює).

Вони можуть відкрити знов 21й зум, скажімо о 2й ночі, щоб ми його викачали, а далі хай знову встановлюють 17й?!

Написав в саппорт:

Чи є сенс далі просити повернути на наступні вихідні короткостроково 21й зум, чи це все буде сильно “підозріло” на рівні офіційного саппорту?

Можна написати запит, щоб вам (персонально) вислали архів з тайлам високої якості

Відповідно до закону про Про доступ до публічної інформації (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2939-17) його повинні надати (оприлюднити)

Дякую. Так і зроблю.
Але, вони ж теоретично можуть сказати що там 21го зуму зроду не було і на тобі 17й як так просиш.
І друге, якщо таки це спрацює, так можна отримати і зйомку 2012року в 21 зумі. Бо в них він точно є.

Хм… напевне не все одразу, щоб вони бува не заперлися проти.

Було б круто якби вони виклали якісний зум десь на торрент - і сервери б не парилися нагрузкою, і людям добре

Покажіть в кого є семпл цього 21-го зума. А то теж жаба давить. На торентах тільки 6-16((

Трохи в кеші JOSM збереглось,
Київ, ст. м. Чернігівська
Переглянути в повному розмірі
Натисніть, щоб переглянути повний розмір

в мене є залізничний міст на північне півкільце біля Дарниці і трошки біля ТЧ1 Київ пас в сас планеті.
і багато чого в JOSMі

Доречі якось можна кеш JOSM перетворити в тайли?

PS Мій запит на публічну інформацію в кадастр сьогодні матонув 5й день… поки відповіді немає.

Телефонував до них на тижні… запит через їх онлайн форму до офіційних осіб “не дійшов”. Не зареєстрований і т.і. у вівторок написав, по їхньому ж проханню, на e-mail. Побачимо чи в такому випадку буде результат.

Прийшла відповідь… сьома вода на киселі…

А що Ви там в них питали?

просив тайли 18-21 зумів.

за підказкою andygol

Приватні земельні компанії якось дістають TIFF-и тої аерофотозйомки (у мене особисто 2 було). А загалом, їхня відповідь очікувана. Це ж українська державна шарашка - ідея в тому аби надавати дуже неякісні і дорогі послуги і по максимуму ухилятись від роботи. Так що я б не очікував дива.

Ну, тут все просто - Google блокуе лімтує весь трафик на сайт ДЗК, що вже й зроблено (у мене принаймні шари Google на сайті ДЗК не завантажуються)

UPD. Задється безкоштовна квота на кількість показів у ДЗК для тайлів від Google закінчилась.