Het nieuwste dorp van Nederland, Hoef en Haag bij Vianen, begint langzamerhand vorm te krijgen. Bij deze het verzoek om BAG-panden te importeren. Wat in de BAG-viewer staat, daar zijn ze bijna overal mee bezig. In het meest westelijke deel zijn ze nog niet eens begonnen met graven, in het 2e blok is de fundering uitgegraven en in het 3e en 4e blok zijn ze al aan het bouwen.
Bij deze het verzoek om deze panden te importeren, voor zover dat gaat. De schuurtjes, die in de BAG-viewer zichtbaar zijn, zijn me niet opgevallen. Wel een elektriciteitshuisje die niet in de BAG staat. Die heb ik zojuist zelf toegevoegd.
Naar aanleiding van deze opmerking in Swifterbant, ontdekte ik hier nieuwbouw in de BAG Viewer. Ik ben daar niet bekend, dus of er nog wat van de sportvelden over is weet ik ook niet.
Ook rond de Bloemenzoom en bij het ziekenhuis mogen de nieuwbouwpanden naar mijn idee wel volgens het gebruikelijke BAG stramien op de kaart gezet worden. Nu staan sommige adressen op de panden, andere als losse adres-nodes.
Staat erop - bij gemeente Rotterdam/BAG staan ze nog op “Bouwvergunning verleend”
Als de panden inderdaad helemaal klaar zijn, kun je zelf de “construction”-tag nog wijzigen naar building=office resp. industrial
Verzoek voor Pand-ID 0546100000053022, inclusief alle adressen (al in gebruik).
Ook graag verzoek voor de panden 0546100000053023, 0546100000053024 en 0546100000053025, inclusief alle adressen (bouw gestart).
Ik heb nog een verzoek. Pand-ID 0546100000054795, inclusief alle adressen.
Ja, maar toen ik dat verzoek gedaan had, werd ik gelijk onderuit gehaald door een paar forumleden en vervolgens ko geslagen door één van de mede beta-testers, die zonder een link naar openstreetmap.org toch ging importeren.
Daar sta je dan
En zeer waarschijnlijk gaat die beta-tester ook nu gewoon importeren.
Ik vind het typen van een nette link ook altijd een heel gedoe, moet altijd weer op de helppagina kijken hoe dat gaat
Het gaat om vier nieuwe flatgebouwen in Leiden.
En excuus, zal niet meer het gras voor de voeten maaien.
Is dit het probleem voor meerdere personen?
Je kunt in de adresbalk van je browser de link kopiëren (CTRL+C) en plakken in het forum (zonder BBCode)
De positie, en het zoomniveau wordt in osm.org in de adresbalk van je browser.
Hopelijk hebben medemappers iets aan deze tip.
(het is namelijk ondoenlijk om alle tekst in te typen, dit begrijp ik zeker. Gelukkig is er een makkelijker manier.)
De oude steenhouwerij wordt op dit moment omgebouwd tot foeilelijke moderne appartementen. Alleen de voorgevel blijft staan
De nieuwe contouren staan al in de BAG zie ik. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81511/4.66271
Het betreft Schuitemakerstraat 1 en Houttuinen 25 en 27.
De bouw is al vergevorderd. Het zal wel de Steenhouwerij blijven heten.
Graag BAG-update.
Eea geïmporteerd. Ik heb nog wat meer geïmporteerd in deze hoeken. Controleer een en ander aub.
Ik heb het Zwarte Pad iets verschoven, conflicteerde met het gebouw.
Bij de Kooilaan een gigantisch gebouw, deels onder fietspad. Ik heb aangenomen dat dat een parkeergarage is, in ieder geval layer=-1 gegeven