Narzędzie do wizualizacji danych drogowych

Hej!

Nie wiem czy znaliście projekt niemieckiego użytkownika OSM Lane Visualizer pokazujący dane drogowe, a w głównej mierze otagowanie destination(ale oczywiście mnóstwo innych rzeczy).

Postanowiłem sforkować jego kod i dostosować mniej lub bardziej do polskich realiów. Postawiłem to u siebie na serwerze, tylko uwaga, bo działa powolnie :slight_smile: Może się komuś przydać.

Jeśli macie jakieś uwagi, błędy itp. piszcie i/lub dajcie znać zakładając bilecik na githubie(może będę umiał pomóc-nie bardzo ogarniam perla :)).

Tutaj linki:
działający kod
github

Tak właściwie, to co to robi?

@rmikke
A odpalałeś? :slight_smile:

Faktycznie niezbyt obficie to opisałem…generalnie pobiera wybrane dane o drogach(jakie? podałem linka w #1) i rysuje przebieg drogi (pasy, kierunki ruchu itd.) wraz z wybranymi znakami, tabliczkami kierunkowymi itp. Oczywiście jeśli są odpowiednie dane. To bardziej taki bajer, chciałem go zrobić dla siebie(żeby mieć ładnie polskie oznakowanie), ale mimo kiepskiej wydajności tego, może innym też się przyda.

Odpalałem, oczywiście, tylko o ile jest tam instrukcja, jak osiągnąć wynik, nie umiałem zgadnąć, czego właściwie można po tym oczekiwać, do czego można tego użyć. To samo zresztą dotyczy oryginału…