Panden zijn geïmporteerd
Damastbloem 11 is geïmporteerd. Het vervangen van een gebouw lukt me nog niet.
Panden zijn geïmporteerd
Panden zijn geïmporteerd
Damastbloem 11 is geïmporteerd. Het vervangen van een gebouw lukt me nog niet.
Panden zijn geïmporteerd
Pand lijkt zo’n parkeergarage geval. Dus groter dan je in werkelijkheid ziet.
De ontbrekende hal is niet aanwezig in BAG. Ik heb de note aangevuld met aanvullende informatie.
Ik zou alleen de adresnodes overzetten.
Ik heb ernstige twijfels over die pandcontour. Er is daar inderdaad een parkeergarage, maar die is absoluut niet op de plek waar hij nu is getekend. Onder de Raadhuisstraat ligt zeker geen parkeergarage. Misschien moeten we een BAG terugmelding doen?
Inmiddels pand geplaatst.
landuse=construction verwijderd
Lijkt me dat een terugmelding gedaan kan worden.
Meestal als een (ondergrondse) parkeergarage aanwezig is zie je 2 contouren. Eén van het gebouw en één van de ondergrondse parkeergarage.
bij ondergrondse parkeergarages moet je layer=-1 op de parkeergarage zetten.
http://www.ruimtelijkeplannen.nl/documents/NL.IMRO.08650000vgh00w-/t_NL.IMRO.08650000vgh00w-.pdf
http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.50821/5.39231
Nieuwbouwproject “Best Ensuite” opgeleverd.
Gelieve deze te importeren van uit Bag.
http://www.openstreetmap.org/#map=17/51.50448/5.38181
Diverse huizen opgeleverd dan wel in verder gevorderd bouwstadium (adresgegevens/contouren bekend)
Gelieve deze te importen indien mogelijk.
Alvast bedankt!
http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.50821/5.39231
Nieuwbouwproject “Best Ensuite” opgeleverd.
Gelieve deze te importeren van uit Bag.
Staat erin. Teken je zelf nog de ontbrekende straat Molenwiek in?
stevebeer:http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.50821/5.39231
Nieuwbouwproject “Best Ensuite” opgeleverd.
Gelieve deze te importeren van uit Bag.Staat erin. Teken je zelf nog de ontbrekende straat Molenwiek in?
Dank je!
Dan staat dit verzoek nog open:
http://www.openstreetmap.org/#map=17/51.50448/5.38181
Diverse huizen opgeleverd dan wel in verder gevorderd bouwstadium (adresgegevens/contouren bekend)
Gelieve deze te importen indien mogelijk.
Alvast bedankt!
dvdhoven: stevebeer:http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.50821/5.39231
Nieuwbouwproject “Best Ensuite” opgeleverd.
Gelieve deze te importeren van uit Bag.Staat erin. Teken je zelf nog de ontbrekende straat Molenwiek in?
Dank je!
Dan staat dit verzoek nog open:
http://www.openstreetmap.org/#map=17/51.50448/5.38181
Diverse huizen opgeleverd dan wel in verder gevorderd bouwstadium (adresgegevens/contouren bekend)
Gelieve deze te importen indien mogelijk.
Alvast bedankt!
Staat erop
Mag deze in de herhaling?
Hazerswoude Dorp.
Dominee Dirk Arie van den Boschstraat
Op de nieuwe straatnaambordjes staat: “Ds. D.A. van den Boschstraat”
Op het oude bordje, op de hoek met Dorpsstraat staat: “Ds. DIRK ARIE VAN DEN BOSCHSTRAAT”Huisnummers 1-11 en 13-55 zijn bewoond
Bedankt
Kees-Jan
Mag deze in de herhaling?
CJTmmr:Hazerswoude Dorp.
Dominee Dirk Arie van den Boschstraat
Op de nieuwe straatnaambordjes staat: “Ds. D.A. van den Boschstraat”
Op het oude bordje, op de hoek met Dorpsstraat staat: “Ds. DIRK ARIE VAN DEN BOSCHSTRAAT”Huisnummers 1-11 en 13-55 zijn bewoond
Bedankt
Kees-Jan
Staat erop
BAG zegt over de aangevraagde adresnummers:
Ds D A van den Boschstraat
Dit is een inconsistentie met de overkant “Ds D.A. van den Boschstraat”
Is een een BAG terugmelding misschien zinvol?
Misschien komen er wel nieuwe straatnaambordjes.
Verzoek voor import van blok tussen Wim van Estlaan, Ben Brilstraat, Fanny Blankers-Koenlaan en Willem Augustinstraat.
Het blok is af en bewoond.
Verzoek voor import van blok tussen Wim van Estlaan, Ben Brilstraat, Fanny Blankers-Koenlaan en Willem Augustinstraat.
Komt eraan!
Bij het blok ernaast is een gebouw op het binnenterrein verschenen, ook importeren? Het overlapt met de huidige panden Willem Augustinstraat 168 t/m 188.
EDIT: alle drie de blokken aan de Willem Augustinstraat bevatten een dergelijk gebouw op het binnenterrein. Zijn dit parkeergarages? Ondergronds, of is het niveau van de huizen aan de binnenkant juist hoger zoals in IJburg wel voorkomt?
EDIT: huizen zijn geïmporteerd. Als ik weet wat ik met het gebouw op het binnenterrein moet dan zet ik die ook alledrie op OSM.
De supermarkt is al verhuisd, dus dit gebouw zal inmiddels wel (grotendeels) opgeleverd zijn: http://www.openstreetmap.org/way/385279899
Er is veel veranderd aan de Matjador in Wervershoof (kop van Noord-Holland).
Zie hier in de BAG:
En zie deze note:
https://www.openstreetmap.org/note/410127#map=17/52.73127/5.14590&layers=N
In oktober bleek al (zie ook foto) dat het in OSM nog niet goed was. Sindsdien ben ik er niet meer geweest, trouwens.
Het pand Theo Koomenlaan 2, vlakbij Matjador, ontbreekt ook.
Oranjestraat 101 t/m 113a in 's-Gravendeel is daadwerkelijk in aanbouw. Graag BAG update.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77662/4.62365
De nummers zijn al geïmporteerd zie ik.