Commodoortje, bedankt!
Thanks Commodoortje voor de update in het Brabantse…
Brinkenweg, Klarenbeek, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.18276/6.03130&layers=N nieuwbouw nummers 77 en 79 is al ver gevorderd, van het oude pand staat nog een deel, waarschijnlijk wordt daar nog gewoond.
Is het mogelijk om het vakantie park Brunsheim compleet te maken door een Bag-import,
De situatie is deze , alvast bedankt.
Mvrgr Jan Remijn
update staat erop
Helaas moet ik je teleurstellen, de BAG heeft 1 gebouw op het park geregistreerd.
Het pand was al aanwezig, maar heeft andere contouren, bouwjaar en positie is iets oostelijker. (dit heb ik inmiddels geüpdate)
Oostelijk gezien stond nog een pand, deze was niet meer in BAG aanwezig (inmiddels gesloopt), deze verwijdert uit OSM.
Het lijkt erop dat de gebouwen op het park niet voldoen aan de BAG regelgeving. (anders had de gemeente de gebouwen wel opgenomen in de BAG)
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=6445CP&objectId=0899100000299268&geometry.x=196685.0571&geometry.y=326838.0142&zoomlevel=13&detailsObjectId=0899010000299269
Bedankt, Commodoortje
Zou deze ontbrekende hal van Campina in Maasdam inmiddels kunnen worden geïmporteerd vanuit de BAG?
http://www.openstreetmap.org/note/567990#map=18/51.79303/4.54926&layers=N
Bedankt voor de moeite Commodoortje.
De huisjes zoals op de luchtfoto van bagviewer staan er wel.
Ik ga ze maar niet intekenen a.d.h.v. Bing, al ben ik er een week geweest.
Mvrgr Jan.
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22918/6.11896&layers=N
bouw Schakerpad 14 is in volle gang
Stobbenakker 40 fundering is gelegd
In tegenstelling tot wat de BAG zegt, is Schakerpad 17 klaar en in gebruik
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.23698/6.12563&layers=N
Achter 't Holthuis 36 fundering gelegd
Winterakoniet 15 nog graag toevoegen
Rest van de Winterakoniet is klaar en wordt in gebruik genomen
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23872/6.12236&layers=N
Damastbloem 11 is al heel ver en Damastbloem 17 graag herimporteren ivm contourwijziging
Volgende pand https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=grote%20beerstraat%20groningen&objectId=0014100022188747&geometry.x=232300.13676875&geometry.y=582670.69579375&zoomlevel=14&detailsObjectId=0014010022195537 is inmiddels in gebruik volgens mij.
Staat nu als construction https://www.openstreetmap.org/way/386653747
Panden zijn geïmporteerd
Damastbloem 11 is geïmporteerd. Het vervangen van een gebouw lukt me nog niet.
Panden zijn geïmporteerd
Pand lijkt zo’n parkeergarage geval. Dus groter dan je in werkelijkheid ziet.
Geselecteerd is de huidige pandcontour, oranje de nieuwe volgens BAG.
Moeten alleen de adresnodes worden overgezet of ook de nieuwe contour?
De ontbrekende hal is niet aanwezig in BAG. Ik heb de note aangevuld met aanvullende informatie.
Ik zou alleen de adresnodes overzetten.
Ik heb ernstige twijfels over die pandcontour. Er is daar inderdaad een parkeergarage, maar die is absoluut niet op de plek waar hij nu is getekend. Onder de Raadhuisstraat ligt zeker geen parkeergarage. Misschien moeten we een BAG terugmelding doen?
Inmiddels pand geplaatst.
landuse=construction verwijderd
Lijkt me dat een terugmelding gedaan kan worden.
Meestal als een (ondergrondse) parkeergarage aanwezig is zie je 2 contouren. Eén van het gebouw en één van de ondergrondse parkeergarage.
bij ondergrondse parkeergarages moet je layer=-1 op de parkeergarage zetten.
http://www.ruimtelijkeplannen.nl/documents/NL.IMRO.08650000vgh00w-/t_NL.IMRO.08650000vgh00w-.pdf
http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.50821/5.39231
Nieuwbouwproject “Best Ensuite” opgeleverd.
Gelieve deze te importeren van uit Bag.
http://www.openstreetmap.org/#map=17/51.50448/5.38181
Diverse huizen opgeleverd dan wel in verder gevorderd bouwstadium (adresgegevens/contouren bekend)
Gelieve deze te importen indien mogelijk.
Alvast bedankt!