Geactualiseerd.
Geactualiseerd
Deze lijkt ondergesneeuwd:
Beekbergen, Ruitersmolenweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16513/5.97236&layers=N , Nieuwbouw gestart. Ik heb het van een afstandje gezien. Als er nog nadere info nodig is, moet ik er nog een keer langs.
Ik was vergeten klaar te melden in dit topic. Gisteren geplaatst
https://www.openstreetmap.org/changeset/41654050
2016-08-24T06:02:25Z
Beekbergen, Ruitersmolenweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16513/5.97236&layers=N , Nieuwbouw gestart. Ik heb het van een afstandje gezien. Als er nog nadere info nodig is, moet ik er nog een keer langs.
Staat erop.
Commodoortje, bedankt!
Thanks Commodoortje voor de update in het Brabantse…
Brinkenweg, Klarenbeek, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.18276/6.03130&layers=N nieuwbouw nummers 77 en 79 is al ver gevorderd, van het oude pand staat nog een deel, waarschijnlijk wordt daar nog gewoond.
Is het mogelijk om het vakantie park Brunsheim compleet te maken door een Bag-import,
De situatie is deze , alvast bedankt.
Mvrgr Jan Remijn
Brinkenweg, Klarenbeek, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.18276/6.03130&layers=N nieuwbouw nummers 77 en 79 is al ver gevorderd, van het oude pand staat nog een deel, waarschijnlijk wordt daar nog gewoond.
update staat erop
Is het mogelijk om het vakantie park Brunsheim compleet te maken door een Bag-import,
De situatie is deze , alvast bedankt.Mvrgr Jan Remijn
Helaas moet ik je teleurstellen, de BAG heeft 1 gebouw op het park geregistreerd.
Het pand was al aanwezig, maar heeft andere contouren, bouwjaar en positie is iets oostelijker. (dit heb ik inmiddels geüpdate)
Oostelijk gezien stond nog een pand, deze was niet meer in BAG aanwezig (inmiddels gesloopt), deze verwijdert uit OSM.
Het lijkt erop dat de gebouwen op het park niet voldoen aan de BAG regelgeving. (anders had de gemeente de gebouwen wel opgenomen in de BAG)
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=6445CP&objectId=0899100000299268&geometry.x=196685.0571&geometry.y=326838.0142&zoomlevel=13&detailsObjectId=0899010000299269
Bedankt, Commodoortje
Zou deze ontbrekende hal van Campina in Maasdam inmiddels kunnen worden geïmporteerd vanuit de BAG?
http://www.openstreetmap.org/note/567990#map=18/51.79303/4.54926&layers=N
Bedankt voor de moeite Commodoortje.
De huisjes zoals op de luchtfoto van bagviewer staan er wel.
Ik ga ze maar niet intekenen a.d.h.v. Bing, al ben ik er een week geweest.
Mvrgr Jan.
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22918/6.11896&layers=N
bouw Schakerpad 14 is in volle gang
Stobbenakker 40 fundering is gelegd
In tegenstelling tot wat de BAG zegt, is Schakerpad 17 klaar en in gebruik
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.23698/6.12563&layers=N
Achter 't Holthuis 36 fundering gelegd
Winterakoniet 15 nog graag toevoegen
Rest van de Winterakoniet is klaar en wordt in gebruik genomen
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23872/6.12236&layers=N
Damastbloem 11 is al heel ver en Damastbloem 17 graag herimporteren ivm contourwijziging
Volgende pand https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=grote%20beerstraat%20groningen&objectId=0014100022188747&geometry.x=232300.13676875&geometry.y=582670.69579375&zoomlevel=14&detailsObjectId=0014010022195537 is inmiddels in gebruik volgens mij.
Staat nu als construction https://www.openstreetmap.org/way/386653747
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.23698/6.12563&layers=N
Achter 't Holthuis 36 fundering gelegd
Winterakoniet 15 nog graag toevoegen
Panden zijn geïmporteerd
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23872/6.12236&layers=N
Damastbloem 11 is al heel ver en Damastbloem 17 graag herimporteren ivm contourwijziging
Damastbloem 11 is geïmporteerd. Het vervangen van een gebouw lukt me nog niet.
Twello, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22918/6.11896&layers=N
bouw Schakerpad 14 is in volle gang
Stobbenakker 40 fundering is gelegd
In tegenstelling tot wat de BAG zegt, is Schakerpad 17 klaar en in gebruik
Panden zijn geïmporteerd
In Vught is dit gebouw nu bewoond en kunnen ook de adressen op het pand worden gezet.
Pand lijkt zo’n parkeergarage geval. Dus groter dan je in werkelijkheid ziet.
Geselecteerd is de huidige pandcontour, oranje de nieuwe volgens BAG.
Moeten alleen de adresnodes worden overgezet of ook de nieuwe contour?
Zou deze ontbrekende hal van Campina in Maasdam inmiddels kunnen worden geïmporteerd vanuit de BAG?
http://www.openstreetmap.org/note/567990#map=18/51.79303/4.54926&layers=N
De ontbrekende hal is niet aanwezig in BAG. Ik heb de note aangevuld met aanvullende informatie.
Geselecteerd is de huidige pandcontour, oranje de nieuwe volgens BAG.
Moeten alleen de adresnodes worden overgezet of ook de nieuwe contour?
Ik zou alleen de adresnodes overzetten.
Ik heb ernstige twijfels over die pandcontour. Er is daar inderdaad een parkeergarage, maar die is absoluut niet op de plek waar hij nu is getekend. Onder de Raadhuisstraat ligt zeker geen parkeergarage. Misschien moeten we een BAG terugmelding doen?