Die bedoel ik niet.
Ik denk dat ik ook op het verkeerd been sta, vanwege dat ik de kleur van het icoon associeerde met Mapillary.
https://github.com/yopaseopor/traffic_signs_preset_JOSM
Het gaat dus om deze preset. NL.zip
traffic_sign_NL. had ik als knop in mijn bovenste taakbalk gezet. Het groene mapillary kleurtje.
Dus ik dacht.
Dat komt met de installatie van Mapillary mee. Presets keuze.
Maar kan net zo goed met JOSM nieuwe versies meekomen. Ik weet het niet.
Bord C1
traffic_sign:forward=NL:C1 dus niet met voorloopnul C01
Hoe dan bij, zulke bordenstrings traffic_sign=NL:A01-30-ZB, moet dat A1 zijn?
Daar in de zipfile ook geen A01.
access=no
side=right
traffic_sign:forward=NL:C1
access=no, en voetgangers dan? Presets moeten wel kloppen. Nederland
We hebben in het verleden de discussie gehad met op een node forward en backward. Ekris situatie.
Het wordt hier dus toegepast, maar hoe als het op een knooppunt van wegen ligt met verschillend richting way.
Ook wordt nu de keuze gegeven of het bord links of rechts van de weg staat. Direction?
Alles vanuit de op de lijn tagging gedachte.
Wanneer zulke presets wereldwijd worden geintroduceerd, zet dat de toon.
Is er overleg geweest met de Nederlandse community?
Als ze gezocht hadden, dan waren ze vast bij dit topic uitgekomen.
Sander H mappaintstyle gebruikt voorloop nul.
Moet dan nu omgebouwd worden?
Is de keuze nu opgelegd door iemand om zonder voorloopnul te gaan werken?