Царичаская РГА поназывала улицы, но с неправильным порядком слов.
На сообщение в личку не ответили.
Есть какой-то способ пакетно попереименовывать согласно правилам?
Вже згадуваний тут учасник Pilot777 видалив численні точки POI у Києві. Набори 41799624, 41799635, 41799646, 41799660, 41799680, 41799697, 41799781, 41799871, 41800011, 41800087, 41800155, 41800204, 41800249, 41800468, 41800957, 41800983, 41801071, 41801133, 41801155, 41801249, 41801284 (ще набори 41799747 та 41800320, вже відмінені). Вельми сумніваюсь, що всі вони вже неактуальні. На коментар (до першого з наборів) поки що не відповів.
Ще треба поінформувати його про те що, якщо дорога не має покриття, то то не грунтовка (highway=track), а дорога що повинна мати surface=unpaved (або більш конкретне значення, що зазначає тип поверхні); також додатково можна зазначити smoothness - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:smoothness#Smoothness. Саме таке позначення є вірним і враховується алгоритмом маршрутизації (наприклад в OSRM)
а в OSM є тимчасовий бан на внесення правок? https://www.openstreetmap.org/user/Bondar%20Bohdan в глухих селах ставить світлофори, односторонні вулиці які є єдиним підїздом. Дублює наявні дороги своїми, з вказанням назв. Об’єднання ліній зачасту призводить до тегів типу tag=value1;value2
Знає, я йому про це писав. Він почав мапити в OSM через закриття проекту Google Map Maker.
І в нього є багато локальної і корисної інформації, але після його правок багато чого треба фіксити.
Все ж, краще спочатку спробувати залучити цього мапера на форум та підказати йому як ми тут працюємо і взаємодіємо. Сподіваюсь, вийде з ним зв’язатися і запросити сюди. Не хочеться втрачати людей яким подобається мапити і які мають натхнення до цього.
Правду кажете. Але я мав на увазі, що можливо з ним уже хтось вийшов на зв’язок і відповідно немає сенсу ще раз йому розказувати про ОСМ якщо вже хтось інший йому це пояснює (адже попередні повідомлення були ще зранку).