Зробив простенький сервер для обману JOSM. http://uacad2josm.pythonanywhere.com/ - вводити в перше поле вікна додавання WMS-сервера, тоді натиснути кнопку отримати шари.
підтримувати сервер буду по мірі можливості, поки на безкоштовному хості
dudka: а про що писали на форумі що якось адреси можна дивитися на ПКК? blackbird27: а оце ж хотів запитати, чи всі про це знають, майже на всіх ділянках є повна адреса і з номером будинку http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
якщо клікати на голубі ділянки появляється меню, третя опція “Інформація про право власності та речові права” дає повну інформація про власника
тільки треба авторизуватися через BankID або іншим способом, короче говорячи, беруть всі твої дані (паспорт, ідентифікаційник код і т.д.), і власник ділянки, якщо захоче може дати запит на те, хто переглядав інформацію
Ніяк не можу відійти від роздратування… ну прекрасний же 21й зум, просто унікальна зйомка, і от сьогодні хотів же поставити на викачку… і на тобі немає, хоча ж вчора ще було!!! Агрррр!
в них полюбому в такому зумі вся Україна. Але на старті кадастрової мапи тайли всеодно були 17го максимум, але без вотермарку ДЗК. Я тоді встиг викачати північ житомирської області (благо 17й зум). А тут потаємно думав що прикриють, але не так швидко то. Встиг помапити тільки метрополітенівські депо. А так всю б залізницю можна було б детально промапити, хоч на чомусь би зрівнялись з осмерами Європи.
Але загальна Україна року 2011го, Київ - 2014го. Навряд вони тільки Київ перезнімали. Значить вся Україна також можливо скоро буде 2014 року.
В масштабі 1:2000 ДГК використовує в внутрішній системі, на публічку віддає гірший масштаб мабуть через гіпотетичну надмірну нагрузку на тайловий сервер (бо й так ближче до обіду і після часто бува важко працює).