Staan erop
Hier in de westwijk van Sliedrecht zie ik weer volop bouwactiviteiten. Graag BAGupdate.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82942/4.73969
Staan erop
Sander,
Bedankt weer…
Top!
In Delft zijn twee nieuwbouwcomplexen bijna klaar:
In de buurt tussen de Graaf Floriskade en Hertog Albrechtstraat staan veel huizen zonder adres en adressen zonder huis. Een BAG-update lijkt me daar handig. (http://www.openstreetmap.org/note/627130)
De nieuwbouw staat erop.
Bij http://www.openstreetmap.org/note/627120 kan iemand met lokale kennis de weg naar de parkeerplaats herstellen? deze loopt door het nieuwe gebouw heen. En bij http://www.openstreetmap.org/note/627123, staat het hek om het terrein er nog?
De Coendersbuurt is een zooitje op OSM nu. Er staan honderd (!) ways zonder tags in het gebied die de erfgrenzen lijken aan te geven, de huizen die zijn ingetekend komen qua vorm niet overeen met de BAG. Als ik een import doe krijg ik alleen wat huisnummers mee, geen gebouwen. Dit ga ik om 1 uur 's nachts niet meer oplossen, morgen is er weer een dag.
In ieder geval bedankt!
Ik ga morgen even kijken naar het hek en de parkeerplaats.
Hier in Eersel zijn weer wat huizen bijgekomen volgens een opmerking op de kaart
http://www.openstreetmap.org/note/119734#map=19/51.35684/5.32757&layers=N
Graag update uit de BAG
Hier in Eersel zijn weer wat huizen bijgekomen volgens een opmerking op de kaart
http://www.openstreetmap.org/note/119734#map=19/51.35684/5.32757&layers=NGraag update uit de BAG
Is bijgewerkt
Als we dan toch weer met Eersel bezig zijn meldt ik ook even dat er nog steeds foutjes zijn uit de originele BAG-import daar.
Nu betreft het de straten Kerkstraat, een gedeelte van Dijk en de Kapelweg. Er zijn daar nog steeds huisnummers zonder huizen.
Oke… bedankt. …
Is er iemand in de gelegenheid om een nieuwbouwwijk te updaten voor wat betreft de wegenstructuur en een BAG-update?
Het betreft deze locatie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=62213.579527514&geometry.y=365825.54321399&zoomlevel=12
Alvast bedankt.
Misschien wil één van de BAG specialisten hier naar kijken:
http://www.openstreetmap.org/note/626519
Hier komt eenzelfde adres twee keer voor, één keer uit 2014, en één keer uit 2016. Kan hier iets zijn misgegaan met een import?
Dank!
Als we dan toch weer met Eersel bezig zijn meldt ik ook even dat er nog steeds foutjes zijn uit de originele BAG-import daar.
Nu betreft het de straten Kerkstraat, een gedeelte van Dijk en de Kapelweg. Er zijn daar nog steeds huisnummers zonder huizen.
Heb eea ingelezen, maar rendering wil nog niet zo.
Zes blokken woningen + schuren voltooid:
Staat erop
Misschien wil één van de BAG specialisten hier naar kijken:
http://www.openstreetmap.org/note/626519
Hier komt eenzelfde adres twee keer voor, één keer uit 2014, en één keer uit 2016. Kan hier iets zijn misgegaan met een import?
Dank!
Meer rare dingen in dit blokje, diverse ontbrekende adresnodes nog, maar die komen blijkbaar niet uit de WFS terug.