Nu de plugin weer gemaakt is, durf ik het wel aan om dit probleem weer onder de aandacht te brengen/jullie er aan te herinneren.
Dus als 1 van de beta-testers nog tijd heeft, kunnen ze Eersel wel een opknapbeurt geven.
Nee, ik weet niet wat daar gebeurd is, maar ik heb wel een vermoeden. Bij de initiele BAG-import zag ik in de OSM-geschiedenis dat een BAGger al met deel zoveel bezig was, dus waarschijnlijk heeft die een crash of iets dergelijks met JOSM gehad. Of hij heeft toch per ongeluk iets teveel verwijderd. Want het zijn voornamelijk adresnodes zonder huizen. En dat geldt niet alleen voor de genoemde straten, maar zo’n beetje voor het hele dorp Eersel.
Ik was toen in Eersel om heel andere redenen. Zoals je kan zien is mijn woonplaats Gouda.
En bedankt Commodoortje.
Verzoek voor BAG-import: De Stelling 1 en 3 in Suwâld. Dit zijn twee woningen (2-onder-1-kap) in 2014 opgeleverd.
Daarmee wordt deze note opgelost: http://www.openstreetmap.org/note/35794.
Op de betreffende plek staan ze nu nog als Gebouw in Opbouw.
Als de BAG-import is gedaan zal ik vervolgens het stukje straat verlengen (ik heb er vandaag een survey gedaan).
Verzoek BAG-import Seringenstraat en Dahliastraat, Leiden (gedeeltelijk). Sloop en nieuwbouw is voorbij. Op de kaart staan nog de ‘Constructieplekken’ aangegeven waar de import moet worden verricht.