Jedno z rzadkich w Polsce miejsc gdzie przejście dla pieszych jest równoległe do ulicy: https://www.openstreetmap.org/way/407973267
Harcerze mogą na nim ćwiczyć bez obaw przeprowadzanie babci na drugą stronę.
Jedno z rzadkich w Polsce miejsc gdzie przejście dla pieszych jest równoległe do ulicy: https://www.openstreetmap.org/way/407973267
Harcerze mogą na nim ćwiczyć bez obaw przeprowadzanie babci na drugą stronę.
Co prawda funny locations to nie jest, za to raczej jest to funny users
http://www.wykop.pl/wpis/9362108/a-wy-co-dalej-na-1-liczniku-nawet-mi-was-nie-zal-w/
http://u.42.pl/nl4g
W albumie jeszcze kilka ciekawych miejscowości. Niestety musieliśmy ominąć Złe Mięso
http://www.openstreetmap.org/way/144589479
Dosłowne tłumaczenie nazwy ulicy to: Szybka droga dla rencisty.
Obok jest punkt o nazwie: 12 krzeseł.
Plaża nazywa się “nudysci”. Podpłynę na materacu i z lornetką i sprawdzę
http://www.openstreetmap.org/way/295931167#map=15/54.6826/17.0857&layers=D
Te dziewczyny, które ja tam widziałem uzasadniają nazwę
E, wszystkiego trzy u nas.
Szedłem rok temu z Czołpina do Rowów. Faktycznie, było tam sporo nudystów, takich od 40-ki wzwyż. Nudystek nie zauważyłem. Występowali mniej więcej na połowie tego obszaru, tej odleglejszej od Rowów.
Akurat to styl mapki, ale każde miejsce może dzięki niemu wyglądać zabawnie =} :
To nie u nas, ale chciałbym wiedzieć, kto TO tagował i co chciał osiągnąć. Zresztą, sądząc po otwartej obok uwadze, nie tylko ja…
O, tu też taginfo mnie rozbawiło: https://www.openstreetmap.org/node/302448759
Oraz: amenity=fast_food, cuisine=pizza, pizza=burger https://www.openstreetmap.org/node/2375435909 i jestem w kropce.
To chyba miał być przekaz podprogowy, bo nieotagowany i się nie renduje… :
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22045/21.04043&layers=D
Nieotagowany, bo świeżak nie ogarnął tego, że trzeba to jakoś otagować, by się wyrenderowało.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/48.13646/11.58747
Thierschstr. 41
U sąsiadów zza miedzy jest teraz shitstorm:
Wolno mapować czy nie.
Nie wiem, co tu dyskutować. W OSM nie mapujemy historii, a Hitler tam aktualnie nie mieszka, ani nie jest to udostępnione do zwiedzania. Do skasowania.