Het pand dat vermeld wordt in deze opmerking is inmiddels gebouwd, zie hier
staat erop
Apeldoorn, Ecofactorij 51 , https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.19791/6.03103&layers=N
Nieuw pand voor Wasco is bijna klaar
staat erop
Bedankt!
Bedankt Sander!
Arnhem, noordkant van de Metamorfosenallee wordt een flink gebouw gebouwd, https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.95614/5.85092&layers=N volgens BAG de Parnassusstraat 20
Lent, aan de noordkant van de Dalidastraat wordt een appartementencomplex gebouwd https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.87480/5.86523&layers=N
Arnhem, noordkant van de Metamorfosenallee wordt een flink gebouw gebouwd, https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.95614/5.85092&layers=N volgens BAG de Parnassusstraat 20
Staat erop.
Lent, aan de noordkant van de Dalidastraat wordt een appartementencomplex gebouwd https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.87480/5.86523&layers=N
Staat erop.
Bedankt Commodoortje!
Verzoek tot import van 2 appartementen-complexen, tussen Ookmeerweg en Viveportenstraat, Amsterdam.
Verzoek tot import van 2 appartementen-complexen, tussen Ookmeerweg en Viveportenstraat, Amsterdam.
staat erop
Jan Westerhof:Verzoek tot import van 2 appartementen-complexen, tussen Ookmeerweg en Viveportenstraat, Amsterdam.
staat erop
Bedankt!
Hier net in het buitengebied van Dinteloord is een huis gebouwd. https://www.openstreetmap.org/note/568875#map=19/51.63646/4.35985&layers=N
en volgens een opmerking op de kaart is hier nu eindelijk gebouwd in Dinteloord.
https://www.openstreetmap.org/note/568874#map=18/51.63449/4.37247&layers=N
Graag BAG update
Hier net in het buitengebied van Dinteloord is een huis gebouwd. https://www.openstreetmap.org/note/568875#map=19/51.63646/4.35985&layers=N
en volgens een opmerking op de kaart is hier nu eindelijk gebouwd in Dinteloord.
https://www.openstreetmap.org/note/568874#map=18/51.63449/4.37247&layers=NGraag BAG update
staat erop
Commodoortje…thanks
Verzoek voor import van de twee panden Pampuslaan 501 en 503, Amsterdam (Blijburg en Kapel van Blijburg).
Lokatie: http://osm.org/go/0E6XE3H_N?m=
De twee panden die daar nu staan ingetekend kunnen weg.
Verzoek voor import van de twee panden Pampuslaan 501 en 503, Amsterdam (Blijburg en Kapel van Blijburg).
Lokatie: http://osm.org/go/0E6XE3H_N?m=De twee panden die daar nu staan ingetekend kunnen weg.
501 ingelezen, voor nummer 503 crashed de plugin.
Heb de naam van het oude pand nog overgenomen, wist niet of dat de bedoeling was.
Bedankt Sander,
Ja idd, de namen mogen behouden blijven.
Waarom nr 503 de applicatie laat crashen… geen idee. Misschien heeft het iets te maken met dat de gebouwen nog status in aanbouw hebben in de BAG - maar dat geldt ook voor nr 501. (De gebouwen zijn al lang in gebruik).
Soms lukt het na een nachtje slapen wel
Kan iemand een gebrouw importeren uit BAG.
De bouw is vergevorderd.
https://www.openstreetmap.org/note/576758
Ede, Leeuwenhorst eo, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.04495/5.64609&layers=N ,
Eikenhorst 2 t/m 18 klaar
Leeuwenhorst 2 t/m 18 klaar het blok er tegenover ook, maar daar kan ik geen huisnummers van vinden, er staat nog een gesloopt pand in de BAG over die woningen heen.
Nederhorst 1 t/m 19 klaar
Nederhorst 2 t/m 18 het appartementengebouw in bouw
Van de 4 appartementen langs de Leeuwenhorst is de vorm in de BAG veranderd, de parkeergarage is er nu bij opgenomen.