Walne Zebranie Stowarzyszenia 2016

No to jeszcze poprosimy informację jak wygląda nowy zarząd :slight_smile:

Nie pamiętam już kto wszedł do zarządu, ale wiem, że ze starego zarządu zostały tylko dwie osoby. Oznacza to, że w zarządzie jest tzw. “świeża krew”, z mnóstwem pomysłów i zapałem do działania :slight_smile:

Yay, czyli nie wiemy kto rządzi, ale są NOWI!!!
Niezła musiała być impreza… :smiley:

Nie “nie wiemy”, a jedynie ja “nie wiem” - bardzo proszę moich wypowiedzi nie traktować jako wypowiedzi w imieniu jakiejś grupy…

A czy była dyskutowana kwestia ewentualnego rozwiązania stowarzyszenia?
Jeśli tak, to ciekaw jestem argumentów za i przeciw, bo chętnie wyrobiłbym sobie zdanie w temacie.

Zwracam uwagę, że ja też nie wiem, czyli jest nas już dwóch, czyli “nie wiemy” :stuck_out_tongue:

Skład zarządu 2016:

Adam Jordanek
Tomasz Nycz
Sławomir Maderak
Filip Kłębczyk
Mariusz Wziątek
Paweł Kryszczuk
Michał Mackiewicz

i komisji rewizyjnej:
Tomasz Ganicz
Paweł Marynowski
Maciej Kietliński

Kwestia rozwiązania stowarzyszenia była dyskutowana i zebranie opowiedziało się przeciw. Pojawiły się propozycje dalszych działań, poza tym stowarzyszenie jest swego rodzaju punktem kontaktowym dla potencjalnych i obecnych użytkowników komercyjnych. Zatem działamy dalej.

Składam serdeczne gratulacje nowemu Zarządowi.
Działajcie chłopaki!

http://openstreetmap.org.pl/stowarzyszenie/wladze/ - ktoś to czasami aktualizuje ?

Gdy się nowy zarząd w końcu dogada ze sobą, to ja mogę zaktualizować :wink:

A próbują?
I.e. wiemy coś o podejmowaniu jakichkolwiek prób komunikacji?

Panowie, to kto jest w końcu prezesem, kto zastępcą itd.
Jeśli nie ma, to weźcie ilość głosów który każdy z kandydatów uzyskał i będzie po kłopocie.

Cóż na ostatnim spotkaniu, na którym było tylko kilka osób z zarządu stworzyliśmy pewną propozycję. Cały czas czekamy, aż osoby, które nie były na spotkaniu wyślą mejlowo swoje uwagi lub poparcie.

Że co? Chodzi o dotychczasowe osoby ze stowarzyszenia czy w ogóle ogół społeczności, gdyż ja na przykład pierwsze słyszę… A po za tym nie jest tak, że nieobecni nie mają racji? :stuck_out_tongue:

@wmyrda: Dotevo chodzi o ostatnie spotkanie zarządu, które odbyło się w przestrzeni wirtualnej. Czy teraz jest jasne?

Owszem jasne, lecz na przyszłość myślę uwagą wartą zapamiętania jest wypowiadanie się pełnym zdaniem. W żadnym punkcie zdania wypowiedzianego przez Dotevo nie padła informacja o jaką grupę ludzi może chodzić, a forum czytają nie tylko członkowie zarządu…

Rejestracja w Stowarzyszeniu.

23 sierpnia zapisałem się do Stowarzyszenia OSM Polska i przelałem wpisowe na ich konto.
Na całym świecie, do 24 godzin, otrzymuje się potwierdzenie wpłaty, gdyż zawsze jest możliwość omyłki i przelania na złe konto.
Potwierdzenia nie otrzymałem.
27 sierpnia ponownie wysłałem do Mariusza Wziątka zapytanie o potwierdzenie wpłaty.
Otrzymałem arogancką odpowiedź od Mariusza Wziątka, że to jest sezon urlopowy.
Do dnia dzisiejszego, tj 11 września, nie otrzymałem potwierdzenia wpłaty ani żadnej wiadomości ze Stowarzyszenia.
Komentarz pozostawiam maperom na OSM.

Po 10 latach działania w sektorze pozarządowym zalecam dużą ilość wyrozumiałości :slight_smile:
(disclaimer: nie jestem członkiem SOSMP)

Widziałem tę odpowiedź i w mojej ocenie nie była ona arogancka.

Dostałem zgodę na dołączenie do Stowarzyszenia 2 lata temu, zapłaciłem do 2017 roku i rozumiem, że kasa się zgadza, bo nikt mnie o nią nie pytał :wink: . Pewnie bym się dowiedział na walnym ale nie dałem rady przyjechać.