Ми в texty.org.ua маємо перелік аварійних будинків / непридатних для проживання / у незадовільному стані, а також довгобудів (де заморожене будівництво протягом якогось часу) у Києві, наданий столичними райдержадміністраціями (РДА) у відповідь на наші офіційні запити.
Проблема в тому, що з даних РДА часто не зрозуміло, чи живуть у будинках люди, чи вони повністю відселені.
Я не знайшов у документації OSM, як мапити будинки в аварійному чи незадовільному стані, але в яких живуть люди. Є тут якісь варіанти?
Для довгобудів, мабуть, підійде тег “abandoned:building=construction”.
Крім того, щоб потім відібрати наші правки для нашого проекту через запити до бази даних, нам бажано протегувати додані/змінені нами об’єкти якимось окремим тегом. Шось типу “texty=rda-project”, але щоб інші користувачі не сприймали це як помилку і не прибирали цю інформацію.
Також цікавить, як можна пришвидшити нанесення/редагування кількох сотень об’єктів (ми маємо адреси будинків), враховуючи, що вони часто на досить великій відстані один від одного і викачувати через JOSM доведеться дуже багато.
Дякую, про nadoloni не подумав. Але зараз там чомусь не працює фільтр по вулицях (за допомогою стрілочок шукати буде занадто довго) і, крім того, при кліку на іконку JOSM нічого не відбувається. Можете в себе спробувати?