Wie kan er nagaan waarom en door wie het Nederladskustpad LAW5-1 van OSM heeft verwijderd.
Ik zag dit doordat ik ging kijken waar op Walcheren gemapt was aan wandelpaden.
naar aanleiding van de post van papalazarou
De paden staan nog wel op www.wandelnet.nl dus ze bestaan nog wel.
Hier lijkt nog een stukje resterend: http://www.openstreetmap.org/relation/2569347
Laatste edit een jaar geleden van deze “extra omgang zuidelijke tak”
De andere takken lijken nog intakt.
Lijkt me dat je hem er opnieuw moet inzetten. Na een jaar kan er zoveel aan de onderliggende wegen zijn gewijzigd, dat er veel niet meer past. Bovendien kan hij verwijderd zijn met andere wijzigingen, dus als je terug gaat zetten, dan maak je allerlei wijzigingen ongedaan en na zo’n lange tijd wil je dat echt niet meer.
Nederlands Kustpad LAW5-1 zuidelijk deel Sluis tot Goedereede staat weer op OSM.
Enkele stukjes ontbreken omdat de paden niet overeenkomen met de track van wandelnet.nl
Die stukjes zullen nog verkend moeten worden.