Ja, een tikfout is snel gemaakt…
http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.98076/5.84249
Verzoek om import van de vier nieuwe huizen, Gelen, RIjksweg Noord, westzijde, tussen de nummers 164 en 182
Dank
Martin
Staan erop
Verzoek import te Eelderwolde:
- Ubbinkseiland complex 11 t/m 33
- Weemhofseiland nrs. 4, 8, 10, 26, 25
- Warmoltseiland nrs. 12, 14, 18, 1, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 35, 37
- Woltsingel nrs. 1 t/m 17 oneven (nr. 5 al aanwezig)
- Zweerdeneiland nr. 69
- Hayo Ripperdalaan nrs. 15 en 21
- De Oeverlibel nrs. 4 t/m 12 even, 9 en 11
- De Grasjuffer nrs. 2, 16, 18, 20, 22, 9, 19, 21, 23, 25, 31 t/m 41 oneven
- De Waterjuffer nrs. 4 t/m 10 even, 22 t/m 28 even, 3 t/m 25 oneven
Bij voorbaat dank.
Inmiddels update verricht.
Hayo Ripperdalaan nr 1 stond inmiddels ook als construction
Oeverlibel nr 1 en 5 stonden inmiddels ook als construction
Waterjuffer 27 t/m 37 stonden inmiddels ook als construction
Deze zijn ook geïmporteerd, mocht het zijn dat er nog geen actie van bouw werkzaamheden is, mag je ze er afhalen.
De planned buildings zijn niet geïmporteerd, en deze heb je ook niet genoemd.
Bekijk de plaats DALFSEN Overijssel eens ! (Ik zeg bekijken) (wat een ambtenaar)
Bekijk de plaats DALFSEN Overijssel eens ! (Ik zeg bekijken) (wat een ambtenaar)
Valt best mee hier vermoed ik. Dit is nog een gebied dat geimporteerd is voor de BAG plugin gebruikt werd, dus maakt gebruik van ref:bagid ipv ref:bag.
Dit komt op nog een enkele plek in Nederland voor, oa Amersfoort en Leusden.
Deze zijn ook geïmporteerd, mocht het zijn dat er nog geen actie van bouw werkzaamheden is, mag je ze er afhalen.
De planned buildings zijn niet geïmporteerd, en deze heb je ook niet genoemd.
Prima zo, mijn dank weer!
Jan Westerhof:Op het Hembrugterrein in Zaandam hebben de panden allemaal nieuwe adressen gekregen (er zijn 26 nieuwe straatnamen toegekend). Dit terrein is een voormalige wapenfabriek, nu in her-ontwikkeling. Op Google Maps kun je zien hoe het is/wordt, volgens mij zijn niet alle daar aangegeven straten al toegankelijk.
Kan iemand een herimport voor dit gebied doen?
Het gebied is omsloten door Hemkade, Havenstraat, Doctor J.M. Den Uylweg en Provincialeweg.
Voorheen hadden alle panden de straatnaam Hemkade, en dat staat nog als ‘(historisch)’ in de BAG.
Ik heb het gebied ontdaan van “oude” BAG data, en nieuwe daarvoor in de plaats gezet.
De extra tags zijn hierbij behouden.Het is nu zorg dat de wegen en paden voorzien worden van de juiste straatnamen, BAG naam is hierin leidend.
Ik heb (in ieder geval) de meeste paden en straten ingetekend, mede met behulp van de BAG-update. Op het terrein ook allerlei Mapillary foto’s, bijvoorbeeld http://www.mapillary.com/map/im/lbZndr8K0aNlkZRoJwgU0A/photo of http://www.mapillary.com/map/im/ZE8WXTza_lYmPRhf1-y_Vg/photo of http://www.mapillary.com/map/im/Z_hDdaZq22c8ySTIU8ygfg/photo of http://www.mapillary.com/map/im/S5okF-U_YeDuyhfOpgySqg/photo
Nieuwe importverzoeken Eelderwolde:
- Groningerweg 76 (was enkel een los huisnr.)
- Groningerweg 103 (stond als construction, nu andere vorm)
- Ter Borchlaan 72 (vervangt oude bebouwing)
Nieuwe importverzoeken Eelderwolde:
- Groningerweg 76 (was enkel een los huisnr.)
- Groningerweg 103 (stond als construction, nu andere vorm)
- Ter Borchlaan 72 (vervangt oude bebouwing)
Staan erop.
Raalte, nieuwbouw Floris Radewijnscollege: https://www.openstreetmap.org/note/504720#map=17/52.39085/6.27009&layers=N
Broekland: Oerland nr 13: https://www.openstreetmap.org/note/504720#map=19/52.36430/6.19893&layers=N
Alvast bedankt.
Raalte, nieuwbouw Floris Radewijnscollege: https://www.openstreetmap.org/note/504720#map=17/52.39085/6.27009&layers=N
http://www.dvdhoven.nl/Afbeeldingen/FRCollege.jpgBroekland: Oerland nr 13: https://www.openstreetmap.org/note/504720#map=19/52.36430/6.19893&layers=N
http://www.dvdhoven.nl/Afbeeldingen/Oerland13.jpgAlvast bedankt.
Zijn bijgewerkt
Dank weer.
dvdhoven:Raalte, nieuwbouw Floris Radewijnscollege: https://www.openstreetmap.org/note/504720#map=17/52.39085/6.27009&layers=N
http://www.dvdhoven.nl/Afbeeldingen/FRCollege.jpgBroekland: Oerland nr 13: https://www.openstreetmap.org/note/504720#map=19/52.36430/6.19893&layers=N
http://www.dvdhoven.nl/Afbeeldingen/Oerland13.jpgAlvast bedankt.
Zijn bijgewerkt
Bedankt, Sander
Verzoek voor import te Groningen-stad:
- Oosterhamrikkade 82 (subnrs. 1 t/m 31 oneven, in 3 blokken)
- Langestraat 106 t/m 130
- Hofstraat 16a t/m 16d (huidige contour onjuist?)
- Museumstraat 19 (pand 8 t/m 18 dient daarbij verkleind te worden!)
- Hoendiep 31 (subnrs. 1 t/m 36)
In Doetinchem kwam ik een opmerking tegen m.b.t. de Ranonkelstraat 7004 DR http://www.openstreetmap.org/note/502576#map=18/51.94775/6.31609&layers=N . Hier is nieuwbouw, dit staat ook op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=doetinchem&objectId=3246&geometry.x=218745.62751921&geometry.y=440328.12568931&zoomlevel=13&detailsObjectId=3246 . Kan er een import worden gedaan? Dit geld ook voor de andere nieuwbouw straten in de buurt.
Kan er een BAG update worden uitgevoerd in Vroomshoop? https://www.openstreetmap.org/note/510471#map=18/52.45821/6.56881&layers=N Het gebied tussen Stobbelaan, Lindeflier en Julianastraat. Ik ben er vandaag geweest, was me niet zo bewust dat er een en ander niet klopt. Wel dat er een nieuw gebouw staat. Maar thuis zie ik dat er toch wel verdere verschillen zijn met de BAG.
Alvast bedankt.
Kan er een BAG update worden uitgevoerd in Vroomshoop? https://www.openstreetmap.org/note/510471#map=18/52.45821/6.56881&layers=N Het gebied tussen Stobbelaan, Lindeflier en Julianastraat. Ik ben er vandaag geweest, was me niet zo bewust dat er een en ander niet klopt. Wel dat er een nieuw gebouw staat. Maar thuis zie ik dat er toch wel verdere verschillen zijn met de BAG.
Alvast bedankt.
Is bijgewerkt.
In Doetinchem kwam ik een opmerking tegen m.b.t. de Ranonkelstraat 7004 DR http://www.openstreetmap.org/note/502576#map=18/51.94775/6.31609&layers=N . Hier is nieuwbouw, dit staat ook op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=doetinchem&objectId=3246&geometry.x=218745.62751921&geometry.y=440328.12568931&zoomlevel=13&detailsObjectId=3246 . Kan er een import worden gedaan? Dit geld ook voor de andere nieuwbouw straten in de buurt.
Is bijgewerkt.
dvdhoven:Kan er een BAG update worden uitgevoerd in Vroomshoop? https://www.openstreetmap.org/note/510471#map=18/52.45821/6.56881&layers=N Het gebied tussen Stobbelaan, Lindeflier en Julianastraat. Ik ben er vandaag geweest, was me niet zo bewust dat er een en ander niet klopt. Wel dat er een nieuw gebouw staat. Maar thuis zie ik dat er toch wel verdere verschillen zijn met de BAG.
Alvast bedankt.Is bijgewerkt.
En weer bedankt voor de service!
Uh, sorry, dat ik nog even stoor, ik mis nog een gebouw aan het Oranjeplein. Staat in de BAG met scherpe punt rechtsonder. Oranjeplein 7 t/m 67
Uh, sorry, dat ik nog even stoor, ik mis nog een gebouw aan het Oranjeplein. Staat in de BAG met scherpe punt rechtsonder. Oranjeplein 7 t/m 67
Stond nog op gepland. Staat er nu ook op.