Ze zijn daar door een nieuwe mapper met de hand neergezet, maar hij heeft (na de welkomstmail en wiki) met mij contact gezocht om te vragen hoe het dan nu verder moest.
Zevenhuis en Zeeland zijn bijgewerkt.
Zoals in een groot deel van Nederland is er ook hier de afgelopen tijd nogal wat gesloopt/gebouwd en gecorrigeerd in BAG:
Als de AH nog niet is verhuist naar nr 64, dan zullen ze nog op nr 70 zitten, laat dat nu het oude pand zijn waar het nieuwe pand overheen komt.
Oude gebouwen staan ook nog aanwezig in de BAG als sloopvergunning verleent.
Is er een parkeergarage gekomen? Dit is niet zichtbaar in de BAG als gebouw.
de “oude” parkeerplaats is in de nieuwbouw namelijk volgebouwd.
Wie weet antwoorden op de vragen, voordat de update plaats kan vinden
Op het Hembrugterrein in Zaandam hebben de panden allemaal nieuwe adressen gekregen (er zijn 26 nieuwe straatnamen toegekend). Dit terrein is een voormalige wapenfabriek, nu in her-ontwikkeling. Op Google Maps kun je zien hoe het is/wordt, volgens mij zijn niet alle daar aangegeven straten al toegankelijk.
Kan iemand een herimport voor dit gebied doen?
Het gebied is omsloten door Hemkade, Havenstraat, Doctor J.M. Den Uylweg en Provincialeweg.
Voorheen hadden alle panden de straatnaam Hemkade, en dat staat nog als ‘(historisch)’ in de BAG.
Inmiddels update verricht.
Hayo Ripperdalaan nr 1 stond inmiddels ook als construction
Oeverlibel nr 1 en 5 stonden inmiddels ook als construction
Waterjuffer 27 t/m 37 stonden inmiddels ook als construction
Deze zijn ook geïmporteerd, mocht het zijn dat er nog geen actie van bouw werkzaamheden is, mag je ze er afhalen.
De planned buildings zijn niet geïmporteerd, en deze heb je ook niet genoemd.
Valt best mee hier vermoed ik. Dit is nog een gebied dat geimporteerd is voor de BAG plugin gebruikt werd, dus maakt gebruik van ref:bagid ipv ref:bag.
Dit komt op nog een enkele plek in Nederland voor, oa Amersfoort en Leusden.