Очень похоже, что пока над пиорогом никто не работает…
Є пропозиція почати по районах. Розпочати з тих районів що вже мають добре замаплені landuse.
Спробую створити завдання для Ленінського району
_sev
Я спроував зробити тестовий періг. Нажаль на весь Ленінський район створити завдання в http://tasks.openstreetmap.org.ua/ не виходить - схоже є яксь обмеження. Тому я створив періг тільки для Таромського. Покищо його не публікую (він призначений для тестування подальшого процесу).
Стикнувся з неможливістю підключити втулок до JOSM - під час запуску JOSM говорить, що виникла якась помилка і втулок завантажити неможливо і пропонує вилучити його ((
СЬогодні зробив тестовий прогін.
- Претворив полігони будинків з адресами на точки
- Завантажив точки з адресами окремим шаром в JOSM (посунув їх так щоб вони приблизно були над домами на знімку)
- Обираємо завдання для мапінгу (як звичайно) і завантажуємо його в окремий шар
- Копіюємо полігон, що обмежує будинки для обраного завдання, і переносимо його на шар з адресними точками
- Виділяємо точки в середині полігона - копіюємо їх в буфер обміну - полігон вилучаємо (він нам на цім шарі більше не потрібен)
- Переключаємось на шар з будинками з ОСМ і вставляємо адресні точки
- Перевіряємо, щоб точки були в середині полігонів будинків (пересуваємо їх за потреби)
- Виділяємо полігони будинків і адресні точки (можна виділити всі за раз) і обираємо в меню Data-> Merege address points (потрібен building_tool)
- Перевіряємо теґи з адресою, вилучаємо зайве
- Створюємо новий/додаємо до наявного зв’язку associatedStreet будинки
- Завантажуємо дані на сервер
Сделал пирог большей части правого берега.
https://www.dropbox.com/s/racmcliuirx2u3i/Pie_dnepr.geojson?dl=0
Проверьте, если подойдет - доделаю так весь город.
Треба координати в WGS84. Те що є зараз трохи не те - треба привести до нормального масштабу а не 1: 1 000 000
…
"geometry": {
"type": "Polygon",
"coordinates": [
[
[
3900109.974678,
6174132.954793
],
[
3900664.6797,
6173074.470797
],
[
3900809.506358,
6172072.444069
],
…
Андріє! Не можна так робити!
По-перше, всі імпорти мусять бути обговорені в imports@. По-друге, для імпорту належить використовувати окремі акаунти!
З огляду на поточний момент, все що я поки що зробив з великим припущенням можна назвати імпортом.
Але, дякую за зауваження.
Я припускаю, що до переносу (покищо називатиму це так) адрес, доведеться залучити всіх охочих. Щоб спростити роботу та описати потім оптимальний робочий процес я спробував перенести адреси для кількох вулиць.
Мої поточні виводи - дані не можуть бути перенесені повністю якимось чином автоматично. Потрібно вручну перевірити кожну адресу; там де треба, посунути об’єкти під їх справжнє положення на мапі; уточнити геометрію будинків…
Працюючи над тестовой ділянкою - в сел. Таромське, я виявив застарілу назву вулиці (Лікарняна, яка рішеням міськради була перейменована в Таромську і є позначеною в ОСМ як Таромська - добре, що є посилання на її колишню назву в old_name).
Таким чином, пропоную вважати це не імпортом, а обробкою та верифікацією даних з подальшим їх переносом в ОСМ, на який доведеться витратити купу часу. Використовувати хеш-теґ #dp-addr-import учасниками замість створення окремих облікових записів.
Я переделал пирог под нужный формат.
И вот ссылка: https://github.com/rmndp/pie-dnepr/blob/master/Pie-Dnepr-part1.geojson
Пока только правый берег. На след. неделе попробую успеть сделать левый берег.
@M@ster_dp - круто! клас!
@_sev - що чути в @import? Пропоную зробити тематчне завдання в http://tasks.openstreetmap.org.ua, щоб спільними зусиллями спільноти впоратись із завданням.
Я закончил “пирог”.
https://www.dropbox.com/s/gpj08nne3p7m5cy/Pie-full-Dnepr.geojson?dl=0
или https://github.com/rmndp/pie-dnepr/blob/master/Pie-Dnepr-part1.geojson
Какие дальше действия?
Есть ли возможность сделать импорт на свой, собственный сервер?
Есть ли способ настроить JOSM на работу со своим сервером?
Так будет у нас адресация домов или всё заглохло, потому что надо соблюсти какие-то никому не нужные в данном конкретном случае формальности, а человек, инициировавший процесс согласования, занят более важными делами? Это ведь не глобальная заливка, а локальная, теги коренным образом не меняются, стандарты картографирования тоже, существующие данные не портятся, просто появляется та информация, которой раньше не было, и которую потом можно будет поправить вручную при большом желании.
Я всё это к тому, что бюрократия в принципе нужна. Но не стоит бюрократизировать то, что в этом абсолютно не нуждается.
По поводу новых адресных точек, которые могут содержать старые названия улиц. Никто ведь не запрещает изменить эти старые названия на новые ДО начала работы, прямо в исходных файлах.
Всё вышесказанное - сугубо личное мнение.
Согласен, не хочется чтобы процесс заглох.
На каком из этапов остановился процесс?
_sev Как можно заполучить этот плагин?
На этапе №3, отправка в imports@. Когда у меня было время, пирог “завис” на несколько недель. Теперь со временем напряг.
Без письма в imports@ легко попасть на блокировку от DWG, ибо того требуют правила работы в ОСМ.
Вики я уже оформил: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Dniepropetrovsk_Buildings_Import Там же и ссылка на плагин, но я не уверен, что он работает с последней версией JOSM.
У мене втулок не запрацював тож я пропоную наступний порядок перенесення адрес
у відео докладний опис цього повідомлення - http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=563145#p563145
UPD за моїми прикидками для імпорту знадобиться приблизно 50 чол/діб, а може й швидще. Одна тільки Передова вулиця містить 808 адрес що є маже 1% відсоток від загальної кількості адрес
Ви не повірите. Я нарешті написав до imports@. Почекаємо пару днів на коментарі і можна буде починати імпорт.
Дуже важливо, щоб імпорт було відмічено якимось теґом, а ще краще, щоб він проводився з окремих акаунтів.
Теґ нехай буде #DniproAddressImport.
Що стосується втулка, буду докладати зусиль, щоб портувати його до сучасного JOSM.
_sev
Гарна новина!
Пропоную для цього створити 1 (один) обліковий запис, доступ до якого (через OAuth) надати всім хто буде приймати участь в імпорті
Щодо хеш-тегу вважаю, що краще скористатись #dp-addr-import під яким вже було перенесенно частину даних в Таромському під час оцінки обсягу та швидкості робіт.
Про теґ підтримую. Про обліковий запис, якщо це технічно можливо, було б гарно. Чи зможеш організувати?
Прохання до всіх бажаючих взяти участь зареєструватись за адресою - https://osm.splashthat.com/
На вказану під час реєстрації адресу е-пошти будуть надіслані інструкції щодо виконання завдання!